Neha Dhupia: من همیشه ایستادگی در برابر خشونت خانگی? بله من خواهد

Neha Dhupia: من همیشه ایستادگی در برابر خشونت خانگی? بله من خواهد شد – سرگرمی

به روز شده: مارس 18, 2020, 10:08 IST | سرپرستان | بمبئی

Neha Dhupia می گوید: هیچ کس دوست دارد به trolled برای “گسل” و از خواب بیدار به “پرتاب از توهین و شخصی jabs” در خانواده است.

Neha Dhupia in Roadies. Picture courtesy/Neha Dhupia's Instagram account

Neha Dhupia در Roadies. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Neha Dhupia را Instagram account

بازیگر Neha Dhupia احساس روز وجود دارد که چرخش تاثیر نمی گذارد اما نیز وجود دارد لحظات زمانی که آنها ضربه سخت است. این بازیگر می گوید: هیچ کس دوست دارد به trolled برای “گسل” و از خواب بیدار به “پرتاب از توهین و شخصی jabs” در خانواده است.

به تازگی نیها بود به شدت trolled برای او توضیح است که به نظر می رسید مانند او در دفاع از یک دختر در یک رابطه, زمانی که او مواخذه مرد شرکت کننده در “همسفران” برای شکنجه یک دختر که ادعا فریب خورده او را با پنج پسر دیگر. این بازیگر تا به حال به انتشار یک بیانیه اعلام شده است اشتباه.

“هیچ کس دوست دارد به trolled و هیچ shying دور از واقعیت است که برای هیچ تقصیر از شما از خواب بیدار به یک پرتاب از توهین و سپس آنها نه تنها شما را اما آنها می خواهند به شخصی jabs شما در خانواده خود را هنگامی که شما انجام می دهند که” Neha گفت: سرپرستان در حالی که یادآوری چرخش حادثه است.

“آنچه که من انجام شده بود فقط موضع و همه چیز را که من تا به حال به می گویند من را در اظهارات بنابراین من فکر نمی کنم که من را به هر چیز دیگری می گویند. من همیشه ایستادگی در برابر خشونت خانگی? بله, من,” او اضافه شده است.

پرسید: اگر او می شود تحت تاثیر پیش فرض این بازیگر گفت: “بله, گاهی اوقات شما و گاهی اوقات شما آنقدر ضخیم پوست که مهم نیست.”

در مقابل کار او بازگشته است به عنوان “رهبر باند’ برای فصل 17 از محبوب ماجراجویی واقعیت نشان می دهد “MTV Roadies انقلاب”.

“‘همسفران’ من گرفته به برخی از شگفت آور ترین مکان در داخل و اطراف کشور است. آن را ساخته شده من در دیدار با برخی بسیار جالب و باحال استعدادهای که مشتاق به نشان می دهد. و البته صرف وقت با تمام رهبران. من پنج سال شده است کاملا پر زرق و برق,” او گفت: در مورد نشان می دهد.

این واقعیت نشان می دهد به تازگی برگزار شد ، مجازی, استماع, در پی COVID-19 مستند.

صحبت کردن در مورد پاسخ, Neha گفت: “اعداد دیوانه هستند. عالی بود برای دیدن بسیاری از مردم است. من مطمئن هستم که اگر این یک واقعیت جدید به مردم با استفاده از تکنولوژی و داخل خانه ماندن و کار از خانه چیزی است که ممکن است نزدیک به نرمال اما می گویند که مردم نمی خواهد به عقب بر مجموعه غیر واقعی است.”

“آنها در نهایت یک بار همه چیز را حل و فصل کردن و من امیدوارم که به عنوان های زیادی را در آینده نزدیک. اما با این وجود چیزهای زیادی است که در خارج وجود دارد که دیجیتال به مصرف می شود در حال حاضر. اما حقیقت این است که آنهایی که بازدید شده اند و آنهایی که به دنبال شده است و به همین دلیل من احساس می کنم مانند نشان می دهد می شود عشق است که آن را سزاوار این که آیا آن را آنلاین و یا اینکه آیا آن را در یک OTT پلت فرم و یا اینکه آیا آن را در تلویزیون و یا اینکه آیا آن را بر روی زمین, بنابراین من احساس می کنم آن هم به این دلیل که نشان می دهد که حدود 17 سال گفت:” مادر یکی.

“Roadies انقلاب” airs در MTV.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de