Neena Gupta باز شدن پیشنهاد ازدواج تا Masaba می توانید یک نام پدر

Neena Gupta باز شدن پیشنهاد ازدواج تا Masaba را به نام پدر – سرگرمی

به روز شده: May 06, 2020, 18:09 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در یک پرده مصاحبه Neena Gupta نشان داد که او پیشنهاد ازدواج به طوری که او را پدر Masaba, می توانید یک نام پدر. در ادامه به دانستن بیشتر!

Neena and Masaba Gupta. Picture/Neena Gupta's Instagram account

Neena و Masaba Gupta. عکس/Neena Gupta Instagram account

یک مادر تنها در هند می تواند کاملا یک مسیر دشوار را به انجام و Neena Gupta انجام داده است آن را با قدرت و عزم و اراده است که الهام بخش است. بازیگر اما معتقد است او یک مادر مجرد به صورت تنها دو سال است که هنگامی که پدر او گرفت و به او کمک کرد افزایش دخترش, Masaba.

در یک کاندید چت با Pinkvilla, Neena Gupta ریخته لوبیا در بالا بردن Masaba, و چگونه او پیشنهاد ازدواج به طوری که Masaba می توانید یک نام خانوادگی! او سهام “بسیاری از مردم شروع به در حال دلسوز. دوستان من آغاز شده به من گفتن ” من با شما ازدواج حداقل دختر خود را به یک نام خانوادگی. و من فقط به او نام پدر من ازدواج است. من به آنها گفتم من می تواند به دفع کردن برای خودم و شروع کردم به کار خستگی ناپذیر به همه چیز کار می کنند.”

Neena Gupta همچنین به یاد می آورد زمانی که پدر او نشان داد و شروع به کمک به او را تا Masaba. او می گوید: “من یک مادر تنها شاید دو سال پس از آن پدرم آمد. او همه چیز را ترک و با من ماند. او پس از نگاه خانواده من, من دختر من. او در زندگی من است. خدا همیشه جبران می کند.”

پس از Masaba Gupta به تازگی طلاق گرفته از شوهر, Madhu Mantena, Neena Gupta احساس را ویران کرد. “من ویران شد وقتی که من آن را شنیده. در واقع آن Masaba که به من کمک کرد آمدن به شرایط با آن است. در ابتدا من نمی تواند آن را قبول کند و آن را تحت تاثیر قرار, من,” او گفت: پورتال سرگرمی.

در حال حاضر بهترین قطعه از مشاوره است که Neena می دهد دختر او را به انتخاب کردن برای زندگی در ارتباط است. او می گوید: “Fayda kya hai itna paisa kharcha shaadi karke Karo و phir طلاق kar lo. Toh زندگی در سلام kar lo. (چه استفاده صرف پول زیادی در ازدواج و پس از تشکیل پرونده برای طلاق. به جای رفتن برای یک زندگی-در).”

در کار جبهه Neena Gupta شده است نگه داشتن کاملا شلوغ است. او گذشته بود های فضای صفحه نمایش با Ayushmann, و Gajraj رائو در Shubh منگل Zyada Saavdhan که منتشر شده در فوریه 21.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im