آخرین ویدئو نینا گوپتا در رسانه های اجتماعی به زنان اختصاص دارد. بازیگر کهنه کار در این ویدئو می گوید که زنان باید یک بار در حالی که ‘طبخ و خوردن آنچه که آنها دوست دارند’ و آنها سزاوار آن

Neena Gupta (Picture courtesy/Instagram account @neena_gupta)

نینا گوپتا (تصویر حسن نیت ارائه میدهد / حساب اینستاگرام @neena_gupta)

بازیگر نقش نینا گوپتا در روز یکشنبه ارسال یک پیام به زنان است که آنها می توانند یک بار در حالی که ‘طبخ و خوردن آنچه که آنها می خواهم’ و آنها سزاوار آن است. “Kabhi Kabhi Toh,” wrote the ‘Panga’ actor as a caption to the video posted a video on Instagram. گوپتا در این ویدئو گفت: «همه ما غذا را دوست داریم و هر انسان روی زمین غذا را دوست دارد. غذا (خانا) خیلی مهم است… اما من متوجه شدم که ما، زنان، بیشتر زنانی که من در هند متوجه شده اند… ما آنچه را که بچه ها، شوهر، مادر شوهر، پدرخواند و حتی آنچه دوست دارد، توسط برادر و خواهران می پزیم. ما غذا را به انتخاب آنها می پزیم و بعد فکر می کنیم که همان غذا را بخوریم، کمتر غذای انتخاب مان را می پزیم و وقتی غذای میل مان را می خوریم بسیار نادر است.»

بازیگر ‘بدهای هو’ سپس در ادامه افزود: «بنابراین، من در خانه تنها هستم و تصمیم گرفته ام که هر روز غذای مورد علاقه ام را بپزد چون ما همیشه آنچه را که به عنوان میل اعضای خانواده می پزیم می خوریم.»

گوپتا در پایان این ویدئو گفت: «من فکر می کنم ما سزاوار خوردن و طبخ آنچه دوست داریم، گاهی حداقل… حق با من است؟»

با ضربه به اینستاگرام، بیش از ۳۵ هزار نت زن این ویدئو را در عرض ۵۲ دقیقه پس از ارسال مشاهده کردند.

بسیاری از chimed به بخش نظرات، موافقت با پیام بازیگر ‘ملک’ است. طرفداران نظرات تقدیر را با یک نوشته نوشتند: «پیام خود را در مورد زندگی اول خود دوست داشته باش». یکی دیگر از طرفداران چپ کف زدن emojis و قدردانی از.

از اواخر، ‘Shubh Mangal Zyada Saavdhan’ ستاره شده است کاملا فعال بیش از رسانه های اجتماعی و شده است به روز رسانی طرفداران در فعالیت های خود را با ارسال تصاویر و فیلم ها. پیش از این، بازیگر نقش نینا گوپتا در حالی که موهایش را می گرفت و آرایشش برای شلیک انجام می شد، ویدئویی را به اشتراک گذاشت، در حالی که بازیگر پس از شش ماه دوباره به سر کار برگشت.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار