Neena گوپتا و عایشه شروف سهام از خاطرات خوب قدیمی روز

Neena گوپتا و عایشه شروف به اشتراک گذاشتن خاطرات از روزهای خوب قدیمی – سرگرمی

به روز شده: Apr 15, 2020, 14:30 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Neena Gupta به اشتراک گذاشته تصویر با Raghubir Yadav; عایشه شروف مشترک رجعت عکس سکس جکی و بچه ها.

Raghubir Yadav and Neena Gupta; Jackie Shroff

Raghubir Yadav و Neena Gupta; جکی شروف

ماندن در خانه ساخته شده است B-شهر حفاری قهوه ای رنگی خاطرات از آلبوم های خود را. دیروز Neena Gupta به اشتراک گذاشته تصویر با Raghubir Yadav و زیر نویس آن “Jab pradhan aur pradhan patni jawaan این (sic).”

او با اشاره به شخصیت خود را در به تازگی منتشر شده وب سری Panchayat. دو ساخته شده خود را در بیرون با هم در Aadarshila (1982).

عایشه شروف نیز به اشتراک گذاشته رجعت عکس سکس جکی و بچه ببر و کریشنا. سه نفر است همه لبخند برای دوربین است. عایشه نوشت: “گنج (sic).”

شاید او از دست رفته بود شوهر عزیزترین کسی که گیر کرده در Khandala با توجه به مستند. تصویر ویروسی رفت و ببر طرفداران نمی تواند متوقف کند و گفت: “Cuteness overload (sic).”

جکی شروف رفت و آمد بود که مستند اعلام شد. این بازیگر کهنه به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را در رسانه های اجتماعی درخواست هواداران برای ماندن در خانه. جکی زیر نویس فیلم “خانه بمانند Bhidus [sic].” وی افزود: “من فکر می کنم همه شما باید گرفتن آن را آسان فراموش Pranayam. آیا اضافه کردن تنش به زندگی خود و دیگران در اطراف. مقررات شده اند اجرا به دلایل و برای بهبود هر کس. ما امیدواریم که همه چیز بهتر می شود. من دور از خانواده. من می توانم هوشمند و دریافت یک پاس و ترک از اینجا اما من احمق به آن را انجام دهد. به هیچ وجه هیچ (sic).”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im