NBA برای بازگشایی عمل امکانات: گزارش

NBA برای بازگشایی عمل امکانات: گزارش – ورزشی

به روز شده: Apr 27, 2020, 09:13 IST | سرپرستان | واشنگتن

ایالات متحده گزارش کرده است 939,235 coronavirus موارد با 53,934 مرگ و میر هر دو برگه بالاترین در جهان

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

انجمن ملی بسکتبال (NBA) برنامه ریزی شده برای بازگشایی تمرین و امکانات در ایالت ها و شهرداری ها که, کاهش, خاموش کردن محدودیت های میان coronavirus بیماری همه گیر.

ایالت های تگزاس و گرجستان را بازگشایی کسب و کار در این آخر هفته و بازیکن می تواند بازگشت به تیم امکانات به صورت داوطلبانه تمرینات فردی اما هنوز هم ممنوع از گروه برگزاری تمرینات و فعالیت های تیم با توجه به ESPN.

این است که نشانه ای از NBA نزدیک شدن به یک جدول زمانی جدید برای از سرگیری این فصل است.

فصل متوقف شده است از مارس 11 با توجه به همه گیر.

ایالات متحده گزارش کرده است 939,235 coronavirus موارد با 53,934 مرگ و میر هر دو برگه بالاترین در جهان است.

با توجه به ESPN چند تیم مدیران و به طور کلی مدیران باید خود را ابراز سوء ظن در مورد ایمنی حرکت با توجه به حجم نظریات پزشکی در برابر بازگشایی کسب و کار کافی در آزمایش و واکسن.

وجود دارد دیگر مدیران این که تقاضاهای مصرانه برای بازیکنان قادر به بازگشت به امکانات آموزشی که در آنها اعتقاد به امن ترین مکان ها در شرایط فعلی.

در مکان های با محدود تر حکومت stay-در-خانه, سفارشات, NBA گفتن تیم لیگ را با franchises برای کمک به پیدا کردن جایگزین ترتیبات برای بازیکنان خود را.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de