NBA ستاره Andre Drummond را 75,000 تومان نوک برگ پیشخدمت Kasandra دیاز در اشک

NBA ستاره Andre Drummond را 75,000 تومان نوک برگ پیشخدمت Kasandra دیاز در اشک – ورزشی

به روز رسانی: 28 مه سال 2020, 15:43 IST | یک خبرنگار | بمبئی

در حالی که برجسته خود را از نوع حرکت در طول COVID-19 گیر او شده دریافت در Instagram

Andre Drummond and Kasandra Diaz

Andre Drummond و Kasandra دیاز

آمریکایی ستاره بسکتبال Andre Drummond 1000 دلار (حدود R75,537) نکته برای پیشخدمت Kasandra دیاز در فلوریدا رستوران چپ خود را در یک حالت شوک است.

در حالی که برجسته خود را از نوع حرکت در طول COVID-19 گیر او شده دریافت در Instagram. “کمی من می دانم که امروز من می خواهم یک نکته هیچ سرور حدس می زنم که آنها را تا کنون دریافت زمانی که آنها باز است که کتاب را بررسی کنید. ندانسته من نشسته بود و در خدمت یک جدول با @andredrummondd. وقتی که من رفتم برای قرار دادن در نوک و اطلاعات به جدول و من می توانم آن را باور نمی,” او نوشت: در روز دوشنبه.

pic

Kasandra نتیجه توصیف لحظه باور نکردنی: “از یک 160 دلار, بررسی, نوک خواندن $1,000. من لرزید و اشک از شادی پس از آنچه که او مرا ترک کرد. من تا به حال هیچ ایده چگونه واکنش نشان می دهند. این بسیار شگفت انگیز است برای دیدن مردم نمایش اعمال محبت در این زمان نامشخص است. این داستان من را فراموش کرده ام هرگز دوباره با تشکر از شما خیلی @andredrummondd !! #برکت است.”

کلیولند کاوالیرز آس تشکر رستوران خود را برای مهمان نوازی و پاسخ داد: “با تشکر از شما برای بودن شگفت انگیز!” جالب, Kasandra می تواند به حفظ کل نکته.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de