NBA افسانه دواین وید عصبی و نگران خود را به عنوان پسر زئیر نوبت 18

NBA افسانه دواین وید عصبی و نگران خود را به عنوان پسر زئیر نوبت 18 – ورزشی

به روز شده: فوریه 25, 2020, 10:19 IST | یک خبرنگار | بمبئی

زئیر در مورد رفتن به کالج’-من حتی می ترسم می گوید دواین وید

Dwayne Wade

دواین وید

سابق NBA ستاره Dwyane Wade گفته است که او عصبی پدر حالا که پسر ارشد او 18 است. سابق-Miami Heat گارد تیراندازی کرده و چهار بچه— زئیر 18, Zaya, 12 خاویر شش و Kaavia, 15 ماه.

“من می ترسم در راه های مختلف در حال حاضر. در حال حاضر او [زئیر] 18 و من مانند او را در مورد رفتن به کالج’—من حتی بیشتر می ترسم. هنگامی که یک کودک متولد شده است آنها نمی آیند و با یک جزوه که مانند, ” خوب, این جهت برای این بچه.’ بنابراین شما فقط آن را کشف کنید و سعی کنید برای کمک به بالا بردن کسی که خوب و مهربان و فقط ویژگی های است که شما می خواهید بچه های خود را به امیدوارم اند. و که شما در حال حاضر” وید گفت: در یک گفتگو با مجله مردم.

او افزود: “شما ترس از آنجا که شما نمی خواهید به یک ظرف غذا تا; شما نمی خواهید چیزی اتفاق می افتد به آنها. اما من فکر می کنم در نهایت همه ما باید آن را در داخل از ما برای کمک به کسی است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de