نذار 2 بازیگر Monalisa در Maharaj کی Jai Ho: این باعث می شود من واقعا خوشحال

نذار 2 بازیگر Monalisa در Maharaj کی Jai Ho: این باعث می شود من واقعا خوشحال – سرگرمی

انتشار: Mar 26, 2020, 13:51 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

نذار 2 بازیگر Monalisa اعلام کرده است که بسیار مهم است به تمرکز بر روی چیزهایی که ما را به لبخند در این زمانهی و Maharaj کی Jai Ho یکی از آنها است که باعث می شود او واقعا خوشحال!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Monalisa

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Monalisa

StarPlus شده است محبوب ، regaling مخاطبان با محتوای نوآورانه با آن قابل توجه خط به بالا را نشان می دهد. به تازگی کانال راه اندازی یکی دیگر از نمایش جالب با ترفندستان / tarfandestan کمدی – Maharaj کی Jai Ho! گروگان مشکل سازندگان و تولید در این یکی از نوع خود, علمی تخیلی, کمدی. در یک مقطع زمانی که به طور کلی کانال های سرگرمی در حال پیدا کردن راه های جدید برای ارائه محتوا برای تعامل با بینندگان StarPlus در خط مقدم با آوردن تسکین خنده دار با یک روش کاملا جدید برای مخاطبان در همه گروه های سنی است. به نظر می رسد تلویزیون بازیگران بیش از حد گرفته اند میل به نشان می دهد.

بازیگران متعدد در حال نگه داشتن خود را درگیر با فعالیت های مختلف از جمله تناسب اندام و خواندن در حالی که برخی از آنها در حال لذت بردن از تماشای مورد علاقه خود را نشان می دهد و فیلم. یکی از این بازیگر است Monalisa و او به اشتراک گذاشته شده “همه ما نگران هستند با ملی مستند و در چنین دوران وخیم آن بسیار مهم است برای همه ما به تمرکز بر روی چیزهایی که ما را به لبخند وادارید. تماشای Maharaj کی Jai Ho و آن را نور دل کمدی واقعا من را خوشحال می کند. تفریح و سرگرمی از Hastinapur و عناصر مختلف همراه با خنده دار زمان واقعا مجموعه نشان می دهد از هم جدا. بهترین آرزوها برای استار پلاس و سازندگان برای آوردن چنین ابتکاری و خنده دار نشان می دهد برای مخاطبان است.”

نشان می دهد دارای یک ستاره ای ستاره-بازیگران که شامل بازیگران محبوب مانند Satyajit Dubey, راجش کومار Ashwin Mushran, Aakash Dabhade, Nitesh Pandey, مونیکا Castellino و Riya Sharma به نام چند. مجموعه ای در برابر یک تاریخی افت Hastinapur, Maharaj کی Jai Ho تواریخ سفر منحصر به فرد از سانجی (با بازی Satyajit Dubey), یک کاملا متفاوت فردی نقطه از یک پس زمینه های مختلف که در زمان سفر و سرزمین در دوران Dhritarashtra سلطنت.

ما مطمئن هستیم که بینندگان با بهره گیری از یک سفر به عقب در زمان با یک خط تیره از طنز به عنوان Maharaj کی Jai Ho سرگرم آنها را با استثنایی خود را ارائه! اتصال به Maharaj کی Jai Ho هر دوشنبه تا جمعه در 9.00 pm تنها در StarPlus.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>