خرید رپورتاژ

نواب ملک تماس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید ‘انتخابات حیله’ می گوید: “هیچ تجارت وعده’ انجام خواهد شد – اخبار

به روز شده: فوریه 19, 2020, 15:10 IST | ANI | بمبئی

این NCP رهبر بیشتر صحبت در مورد اجرای ملی ثبت احوال (NPR) در ماهاراشترا و گفت که دولت تصمیم خواهد گرفت که پرسشنامه در NPR و سرشماری

Maharashtra Cabinet Minister Nawab Malik. Picture/Twitter Nawab Malik

ماهاراشترا وزیر کابینه نواب حج ، عکس/توییتر نواب ملک

ضربه در مرکز ماهاراشترا وزیر کابینه نواب ملک در روز شنبه ما نامیده می شود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آینده سفر به هند یک “انتخابات حیله” بیان کرد که او نمی خواهد نگه داشتن خود را “تجارت بزرگ’ وعده به هند پس از انتخابات ریاست جمهوری در امریکا است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هند سفر در حال انجام است برای انتخابات ریاست جمهوری است. دولت هند است که برای استفاده در ایالات متحده آمریکا انتخابات ریاست جمهوری. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که ایالات متحده آمریکا خواهد شد انجام یک معامله تجاری با هند است. آن را تبدیل شود به چیزی جز یک انتخابات حیله پس از انتخابات ریاست جمهوری گفت: ملک در حالی که صحبت کردن به آنی.

ما رئیس جمهور تهمت است برنامه ریزی برای سفر به هند در مارس 24-25. در اول روز او را دیدار نخست وزیر نارندرا صفحه اصلی ایالت گجرات و در یک roadshow با نخست وزیر مودی. او همچنین آدرس هندی جمعیت در “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد در احمدآباد.

2020 ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری برنامه ریزی شده برای تاریخ 3 نوامبر سال 2020 است.

این NCP رهبر بیشتر صحبت در مورد اجرای ملی ثبت احوال (NPR) در ماهاراشترا و گفت که دولت تصمیم خواهد گرفت که پرسشنامه در NPR و سرشماری.

“تبلیغات وجود دارد که NPR اجرا خواهد شد در ماهاراشترا. مردم باید درک کنند سرشماری الزامی است در هر دولتی این کشور در هر 10 سال. ما را بررسی خواهد کرد که سوال وجود دارد باید در NPR و که باید برداشته شود. ما به بررسی وضعیت در غیر BJP متحده و سپس تصمیم گیری بر این اساس,” او گفت:.

در خواسته بودن در مورد BJP و هدف قرار دادن کنگره بیش از revelations ساخته شده در بمبئی سابق کمیسر پلیس Rakesh ماریا در مورد 26/11 بمبئی حمله او گفت: او نشان داد هیچ چیز جدید به عنوان همه چیز ذکر شده در شارژ ورق از این پرونده است.

“ماریا گفته است هیچ چیز جدید به عنوان همه چیز در حال حاضر ذکر شده در شارژ ورق در مورد 26/11 حمله تروریستی در بمبئی. مجرمان از 26/11 مجازات شده اند توسط دولت ما. BJP است نه آگاه از حقایق… آنها باید به عنوان خوانده شده به اتهام ورق متهم قبل از دولت پس از آن,” او گفت:.

در کتاب خود “اجازه دهید به من می گویند آن را در حال حاضر’ ماریا ادعا کرد که پاکستان مبتنی بر ترور و برگ Lashkar-e-Taiba (اجازه) موفق شد در آن طرح 26/11 بمبئی مهاجم اجمل Kasab فوت کرده اند به عنوان یک هندو سمیر به نام Chaudhary. با توجه به گزیده ای از کتاب اگر همه چیز رفت و با توجه به طرح Kasab فوت کرده اند به عنوان Chaudhary و رسانه ها را مقصر “هندو تروریست ها” برای حمله است. او همچنین ادعا کرد که هویت جعلی کارت با آدرس کاشته شد برای 26/11 تروریست ها.

در حال حاضر BJP ادعا کرده است که یک توطئه وجود دارد به لینک 26/11 بمبئی حمله تروریستی به یک مورد از “هندو ترور”.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان