Natkhat: یک فیلم که در مورد برابری جنسیتی و خشونت

Natkhat: یک فیلم که در مورد برابری جنسیتی و خشونت خانگی – سرگرمی

انتشار: Jun 17, 2020, 16:19 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

مدیر فیلم Natkhat, Shaan, Vyas, مذاکرات در مورد مسائل مربوط به خود فیلم می پردازد و به همین دلیل اهمیت مناسب پدر و مادر لازم است امروز!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Vidya Balan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/ویدیا بالان

این فیلم کوتاه Natkhat است مربوط به فیلم می دهد که یک پیام در مورد موضوع برابری جنسیتی. بیشتر از آن آدرس به شدت شایع موضوع خشونت خانگی و با هدف حل آن را از طریق تغییر یک کودک سیستم باور است. این فیلم به تازگی به نمایش در یوتیوب به عنوان بخشی از “ما یکی: جهانی جشنواره فیلم’ در تاریخ 2 ژوئن سال 2020 است.

یکی از آن نوع فیلم است که به ارمغان می آورد راه حل در آن روایت Natkhat به ما می گوید چگونه زنان سوء استفاده نیست مشکل او اما یک مشکل از یک پدرسالار و مردسالار جامعه به عبارت دیگر به همان اندازه یک مرد است. در آوردن گسترده تر از جنبه سیاست عمومی این موضوع است که این فیلم آدرس می آید تحت ambit وزارت امور زنان.

کارگردان فیلم Shaan Vyas سهام “ریشه این ایده از هر نوع خشونت می آید از یک باور عمومی در مورد نابرابری قدرت در مورد خود و تسلط بر جسم از خشونت است. Natkhat آدرس که هسته یک کودک اعتقاد به سیستم و از طریق حق تربیت به ما می گوید که آن را مناسب پدر و مادر است که فرزندان ما به مسئول بزرگسالان است.”

“این است که در مورد چگونگی سمی مردانگی می توانید به آرامی نفوذ در داخل آگاهی از یک فرزند و اگر نه خطاب در زمان و به شیوه مناسب می تواند تفاوت بین یک انسان مستعد به خشونت و مردی که احترام و رفتار زنان در برابر تمام عمر خود را. خشونت خانگی است که به همان اندازه یک مسئله و مشکل از مرد حق دارد و باید چنین رفتار شود” او بیشتر می افزاید.

Natkhat ارائه شده بسیار جامع شیوه ای که شما حرکت می کند. یکی دیگر از جنبه های جالب که باعث می شود یک تفاوت این است که چگونه سازندگان این فیلم رعایت و آن را به اخلاق جنسیتی در آن ساخت و تا به حال جنسیتی برابر با خدمه. یک مثال کلاسیک از نحوه تغییر آغاز می شود در صفحه اول فقط پیام است که این فیلم با هدف به ارمغان می آورد.

فیلم تولید شده توسط Ronnie Screwvala و Vidya Balan. این فیلم کوتاه است نوشته شده توسط Annukampa سخت و Shaan Vyas با Sanaya Irani Zohrabi به عنوان دستیار تهیه کننده است. ستاره فیلم بازیگر Vidya Balan و فرزند بازیگر Sanika پاتل در خط مقدم. این فیلم به کارگردانی Shaan Vyas و تولید شده توسط Ronnie Screwvala و Vidya Balan.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de