ملی روز پزشک 2020: پلیس بمبئی می پردازد فروتن ادای احترام Tweeple جشن خود را در خدمت خالصانه

ملی روز پزشک 2020: پلیس بمبئی می پردازد فروتن ادای احترام Tweeple خود را جشن فارغ سرویس – اخبار

به روز شده: Jul 01, 2020, 17:19 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

جولای 1st, نشانه تولد و سالگرد مرگ رئیس سابق وزیر, West Bengal دکتر Bidhan چاندرا Roy بود که یک پزشک نامدار

Mumbai Police's special tribute on National Doctor's Day.Pic/Instagram Mumbai Police

پلیس بمبئی ویژه بزرگداشت روز ملی روز پزشک.عکس/Instagram پلیس بمبئی

هر سال ژوئیه 1 به عنوان جشن ملی روز پزشک به افتخار پزشکان و متخصصان پزشکی خود را برای خدمت خالصانه به مردم است. در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اهمیت پزشکان افزایش یافته است manifolds آنها به عنوان پیشرو در هند در مبارزه با جهانی همه گیر.

نخست وزیر نارندرا مشترک یک ویدئو زیبا از پزشکان درمان بیماران و گفت که پزشکان در حال مراقبت های استثنایی بخشندگان هستند که در خط مقدم یک روحیه مبارزه با COVID-19.

به منظور افتخار و نشان دادن قدردانی خود را نسبت به پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان به پلیس بمبئی در روز چهارشنبه را به رسانه های اجتماعی برای پرداخت فروتن در مراسم تجلیل از روز های خاص. شکستن سن-پیر گفت که “همه ابرقهرمانان پوشیدن capes’, پلیس بمبئی به اشتراک گذاشته تصویر شامل یک دکتر صحن بعدی به سوپرمن و بتمن capes همراه با کاپیتان امریکا سپر و مرد آهنین کلاه دار زدن در کنار آن.

در اینجا چیزی است که پلیس بمبئی به اشتراک گذاشته:

پلیس نوشت: “دکتر صحن کمتر از یک ابرقهرمان کیپ” و با استفاده از هشتگ #NationalDoctorsDay.

پس از مشترک بودن این پست به دست آورد بیش از نزدیک به 10 ، 000 را دوست دارد. صدها نفر از شهروندان را به بخش نظرات و گسترش ” با تشکر از شما توجه داشته باشید به پزشکان خود را برای خدمت خالصانه.

کریکت هند Rohit Sharma همچنین در زمان به توییتر به پرداخت خود را در مراسم تجلیل از پزشکان. “کلمات نمی تواند توصیف آنچه تلاش خود را به معنای به ما.من فقط می خواهم برای آنها آرزوی بهترین” او هنوز توییتی.

چندین شهروندان در زمان به سایت میکرو وبلاگ نویسی و گفت که آنها با افتخار و خدا را شکر به پزشکان خود را برای تلاش مستمر به آنها خدمت می کنند. ضمن تشکر از پزشکان وزارت بهداشت پرسیدم شما کار سخت و فداکاری و شجاعت واقعا قدردانی است.”

در حالی که Padma Vibhushan awardee Sylvia گفت: “در هزینه شخصی پزشکان این کشور در حال نشان دادن تعهد فوق العاده ای به ما تندرستی.”

Doctors-Day-Infographic
Infographics: Atul Jain

در اینجا چگونه Tweeple جشن ملی روز پزشک:

در جهان مشهور هند شن و ماسه هنرمند Sudarsan Pattnaik ایجاد هنر شن و ماسه, مجسمه سازی, برای پرداخت غنی در مراسم تجلیل از پزشکان. با توجه به توییتر Pattnaik به اشتراک گذاشته تصویر از آثار هنری خود را. “ما درود می فرستم پزشکان برای صرفه جویی در زندگی ما,” او هنوز توییتی.

کنگره رهبر راهول گاندی با تعامل پرستاران از طریق ویدئو کنفرانس. ضمن تشکر از پرستاران Wayanad MP گفت: “ما نمی گویند این به اندازه کافی به شما, اما شما ما بسیار افتخار به خصوص در طول این زمان. ما با تشکر از شما برای خدمات خود را. شما در حال نمایندگان کشور ما و شما انجام می دهند برای ما افتخار است. این یک افتخار برای ارتباط برقرار کردن با شما.”

چرا ملی, دکتر, روز جشن گرفته می شود در جولای 1?

1 جولای نشانه تولد و سالگرد مرگ رئیس سابق وزیر, West Bengal دکتر Bidhan چاندرا روی. دکتر روی یک پزشک نامدار و افتخار او است که این روز به عنوان جشن ملی روز پزشک.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de