ناتان لیون: هند رقابت است سمت راست وجود دارد با خاکستر

ناتان لیون: هند رقابت است سمت راست وجود دارد با خاکستر – ورزشی

به روز شده: Jun 25, 2020, 08:50 IST | PTI | ملبورن

هند ضرب و شتم استرالیا 2-1 در آخرین سری در 2018-19 بود که اولین بار است که بازدید کنندگان برنده سری در سال 71

Nathan Lyon

ناتان لیون

ستاره استرالیا خاموش-عنکبوتی که تار میتند ناتان لیون در روز چهارشنبه گفت که یک سری تست در برابر هند معادل خاکستر و آمد دسامبر, تیم خود را خواهد آمد تمام اسلحه فروزان به انتقام سری شکست 2018-19. هند ضرب و شتم استرالیا 2-1 در آخرین سری در 2018-19 بود که اولین بار است که بازدید کنندگان برنده سری در 71 سال است. “شما قطعا نمی مانند از دست دادن بازی ها و یا سری در حالی که بازی برای استرالیا. بدیهی است که هند یک زن و شوهر از سال پیش آنها outplayed ما. بنابراین ما به دنبال آن بچه ها می آیند اینجا” لیون به خبرنگاران گفت: در یک ویدئو در کریکت استرالیا در Facebook صفحه.

“آن را گرفتن وجود دارد به اوج سری در کنار خاکستر. بدیهی است که آنها باید یک طرف پر از ستاره و آن را”رفتن به یک چالش در تابستان امسال زمانی که آنها را در اینجا.” لیون بود و بخشی از استرالیا آزمون جانبی که از دست 1-2 به هند در 2018-19 خانه سری. آن بود که اتفاقا اولین بار در هند به دست آورده بود یک سری تست در خاک استرالیا. هند در حال برنامه ریزی برای تور استرالیا بعد از این سال برای یک سری تست شروع دسامبر 3 در بریزبن.

لیون, 32, شده است, استرالیا, برتر عنکبوتی که تار میتند برای 10 سال گذشته بود اما این اولین بار است که او یک پیش فصل شکستن حسن نیت ارائه میدهد COVID-19 بیماری همه گیر. “من تا به حال یک پیش فصل. این است که اساسا من اول زمستان در 10 سال. این هیجان انگیز بود,” او گفت:.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK