خرید رپورتاژ

ناتاشا helen clark به صندلی انگلیسی, آسیایی, اعتماد کودکان صندوق برای حفاظت از هند – اخبار

به روز شده: فوریه 08, 2020, 12:53 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

انگلیسی, آسیایی, اعتماد با هدف کاهش قابل ملاحظه ای کودک
قاچاق و سوء استفاده در سراسر هند

(L-R) American Pop-Singer Katy Perry, His Royal Highness Prince Charles of Wales, with Natasha Poonawalla, Executive Director, Serum Institute of India at the Royal Annual Dinner of British Asian Trust

(L-R) پاپ آمریکایی-خواننده کتی پری او رویال حضرت پرنس چارلز ولز با ناتاشا helen clark, مدیر اجرایی, موسسه سرم از هند در رویال سالانه شام, انگلیسی, اعتماد

هندی نیکوکار ناتاشا helen clark اعلام شده است به عنوان صندلی از, انگلیسی, اعتماد کودکان صندوق برای حفاظت از هندوستان توسط او رویال حضرت پرنس چارلز ولز در به تازگی برگزار شد رویداد در لندن است. گروگان انگلیسی, آسیایی, اعتماد هند شورای مشورتی کودکان صندوق برای حفاظت از هند را با سر کریس ههن و کودکان صندوق سرمایه گذاری بنیاد (CIFF) به منظور توسعه جنوب آسیا بزرگترین ضد قاچاق صندوق.

تاسیس در سال 2007 توسط سلطنتی حامی پرنس چارلز در همکاری با برجسته بریتانیا رهبران کسب و کار, انگلیسی, آسیایی, صندوق بوده است در مقابله با کودک-قاچاق بهبود معیشت و آموزش و پرورش در سراسر جنوب آسیا پراکنده.

انگلیسی, آسیایی, اعتماد عملی در تلاش است با کمک در بازده نتایج شگفت انگیز برای 4.8 میلیون کودک کار در کار اجباری در هند و پاکستان و سریلانکا و بنگلادش است. خود را با کار کودکان رایگان جیپور ابتکار موفق شده است در از بین بردن کار کودک از زنجیره تامین است و به طور مداوم تشویق کار کودک رایگان محصولات در بازار. ابتکار عمل را به همکاری با آزادی و صندوق کودکان, صندوق سرمایه گذاری بنیاد منجر به سه حکم محکومیت برای کار کودک مجرم در جیپور.

اعلام طرح خود را برای پنج سال آینده, انگلیسی, آسیایی, اعتماد هدف به طور قابل ملاحظه ای کاهش قاچاق کودکان و سوء استفاده در سراسر هند است.

ناتاشا helen clark, حامی, انگلیسی, اعتماد و صندلی کودکان خود را به صندوق برای حفاظت از هند گفت: “سال گذشته در انگلیسی, آسیایی, اعتماد ساخته شده است پیشرفت های بزرگ خود را از طریق کار کودکان رایگان جیپور برنامه. من با خوشحالی به حمایت از خود برنامه های بلند پروازانه برای, انگلیسی, اعتماد فرزندان صندوق برای حفاظت از هند که در خدمت به عنوان یکی دیگر از ابزار در مبارزه با قاچاق کودکان.”

این مراسم شاهد حضور برجسته حامیان اعتماد ارشد کابینه وزیران جهانی رهبران کسب و کار, اعتماد, سفیر کتی پری, Rt Hon مت, Hancock, MP, وزیر امور خارجه, برای سلامتی; جناب محمد نفیس Zakaria, کمیساریای عالی پاکستان و جناب سعیده مونا از [چشمه] تسنيم کمیساریای عالی بنگلادش, در میان دیگران.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de