ناسا تصویری را نشان می دهد 10-سال گذشت زمان از خورشید در 61 دقیقه

ناسا تصویری را نشان می دهد 10-سال گذشت زمان از خورشید در دقیقه 61 – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 28 ژوئن 2020, 20:35 IST | سرپرستان | بمبئی

این ویدئو نشان می دهد که افزایش و کاهش فعالیت که رخ می دهد به عنوان بخشی از خورشید را 11 ساله خورشیدی و چرخه و حوادث قابل توجه مانند ترانزیت سیارات و فوران

NASA logo. Pic/ANI

ناسا آرم. عکس/ANI

در یک خیره کننده ساعته ویدئو NASAs خورشید-اشاره نیمه مستقل فضاپیما که رصدخانه دینامیک خورشیدی قرار داده شده است با هم مرور زمان از آن 10 سال از رعایت خورشید است. بیش از 10 سال گذشته فضاپیمای جمع آوری شده 425 میلیون تصاویر با وضوح بالا از خورشید گردآوری 20 میلیون گیگابایت اطلاعات ناسا گفت.

این 10 سال به مرور زمان ویترین عکس های گرفته شده در طول موج 17.1 نانومتر است که شدید اشعه ماورای بنفش با طول موج نشان می دهد که خورشید را در خارجی ترین لایه اتمسفر — تاج. تدوین یک عکس در هر ساعت فیلم متراکم از یک دهه از خورشید به 61 دقیقه است.

این ویدئو نشان می دهد که افزایش و کاهش فعالیت که رخ می دهد به عنوان بخشی از خورشید را 11 ساله خورشیدی و چرخه و حوادث قابل توجه مانند ترانزیت سیارات و فوران. این ویدئو دیده شده است توسط صدها هزار نفر از مردم در یوتیوب توییتر و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

داده که SDO جمع آوری بیش از 10 سال گذشته فعال است چندین اکتشافات جدید در مورد عملکرد خورشید و چگونه آن را تحت تاثیر قرار منظومه شمسی است. با یک سه گانه از ابزار SDO قطاری یک تصویر از خورشید در هر 0.75 ثانیه است.

اتمسفر تصویربرداری مونتاژ (AIA) ابزار به تنهایی قطاری از تصاویر در هر 12 ثانیه در 10 طول موج مختلف از نور است. در حالی که SDO نگه داشته است یک unblinking چشم اشاره کرد به سمت خورشید شده اند وجود دارد چند لحظه آن را از دست رفته ناسا گفت.

تیره فریم در این ویدئو ناشی از زمین یا ماه گرفتی SDO تصویب آنها را از بین فضاپیما و خورشید است. دیگر خاموشی در سال 2016 شد ناشی از یک مسئله به طور موقت با AIA ساز بود که با موفقیت حل و فصل پس از یک هفته.

این تصاویر که در آن خورشید خاموش است-مرکز مشاهده شد که SDO شد کالیبراسیون ابزار آن. SDO راه اندازی شد در فوریه 11, 2010.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de