Narinder Batra: COVID مثبت سای طبخ تا به حال هیچ دسترسی به بازیکنان هاکی

Narinder Batra: COVID مثبت سای طبخ تا به حال هیچ دسترسی به بازیکنان هاکی – ورزشی

به روز شده: مارس 21, 2020, 08:17 IST | PTI | دهلی نو

کوک در اثر ایست قلبی در بنگلور را BGS بیمارستان و بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به بالا سای رسمی که وجود دارد گفت: هیچ دلیلی برای وحشت به مرحوم هرگز تعامل با بازیکنان

Narinder Batra

Narinder Batra

هاکی هند روز چهارشنبه حکومت تغییر المپیک محدود به مردان و زنان تیم هاکی روی از ورزش های قدرت در هند بنگلور مرکز به عنوان COVID-19 مثبت آشپز که پس از درد و رنج یک ایست قلبی, آیا دسترسی به بازیکنان است. کوک در اثر ایست قلبی در بنگلور را BGS بیمارستان و بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به بالا سای رسمی که وجود دارد گفت: هیچ دلیلی برای وحشت به مرحوم هرگز تعامل با بازیکنان است.

“سوال از حرکت تیم از بنگالور نمی افتد زیرا این بهترین امکانات در کشور” سلام مدیر عامل النا نورمن گفت PTI. “حتی اگر ما فکر می کنم از این حرکت آن است که عملا غیر ممکن است چرا که از سراسر کشور مستند.” بالا سای رسمی گفت که آشپز بود و نه فراتر از منطقه دروازه از مارس 10. “یک آشپز بخشی از حدود 60 کارکنان که به ماندن در خانه پس از 10 مارس به دلیل سن در اثر ایست قلبی در بیمارستان” این مقام PTI.

“او رفت و به بیمارستان برای تولد فرزند یکی از بستگان او بود و ایست قلبی وجود دارد و درگذشت. به عنوان بخشی از پروتکل او آزمایش COVID-19 و گزارش خود بیرون آمد مثبت است. “پردیس است که به سه بخش تقسیم شده — منطقه دروازه بخش یک و بخش-B. بازیکنان ماندن در قسمت آخر بخش-B به طوری که آنها به طور کامل امن هستند و در حال حاضر زندگی یک قرنطینه زندگی برای 2 ماه گذشته,” او اضافه شده است.

SAI رسمی را رد کرد و گزارش می دهد که مرحوم کوک با حضور در نشست مربوط به بازیکنان داخل سای پردیس جمعه گذشته است. “او به اقامت در خارج از محوطه دانشگاه به صورت گذشته 65 روز,” او گفت:. “دانشگاه ما رفت و به مستند در مارس 10 قبل از این مستند در سراسر کشور اعلام شد. کوک آخرین بازدید پردیس در مارس 15, اما او محدود به منطقه دروازه و اجازه داده نمی شد در.

“اما هنوز هم به عنوان یک اقدام احتیاطی ما قرار داده اند 4-5 نفر مانند سپاه پاسداران و دور از دسترس ترین فرد که ممکن است در تماس با او به قرنطینه” رسمی اضافه شده است. بعد از آن روز چهارشنبه سای با صدور یک بیانیه رسمی تصدیق کوک مراجعه به سای در 15 مارس. “فرد رفت و از طریق همه لازم است نمایش فیلم از جمله حرارتی غربالگری قبل از ورود به سای مرکز و شد کاملا مناسب است. او با پوشیدن ماسک و با توجه به ضد عفونی کننده دست در دروازه” آن را گفت.

“این جلسه با حضور 16 عضو از جمله مرحوم در سالن (گنجایش 300) در نزدیکی اداری بلوک از مرکز. اجتماعی فاصله هنجارهای هر دولت دستورالعمل دنبال شد در این جلسه. “مرحوم چپ به زودی پس از این جلسه و نه در تعامل با هر یک از بازیکنان یا سایر کارکنان مستقر در مرکز.”

SAI بیشتر تایید کرد که آنها را قرنطینه چهار مقامات که در حال حاضر در این جلسه. “دیگران زندگی می کنند که در خارج از مرکز شده اند خانه قرنطینه. ارشد مدیر مسئول مرکز نیز کارگردانی را به تمام اقدامات احتیاطی لازم طبق دستورالعمل های بهداشتی صادر شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده به اطمینان حاصل شود که تمام بازیکنان و کادر مستقر در داخل دانشگاه در حال امن کردند.”

“مسئله گزارش شده است که دولت های محلی در مارس 19 سال 2020 و همه لازم است اقدامات پیشگیرانه گرفته شده است.” اظهار نظر در این موضوع, هندی, المپیک رئيس جمهور انجمن Narinder Batra گفت: او راضی است با تمام اقدامات صورت گرفته پس از حادثه است. “من شده اند در تماس با هاکی هند است و من به طور کامل راضی راه سای بنگلور مرکز نگه داشته شده است امن و sanitised. سای دولت در حال انجام بهترین خود را برای رسیدگی به این مسئله در دست است و هیچ دلیلی برای وحشت.

“ما صحبت های خود را به مسوولان و بازیکنان ماندن در SAI بنگلور روشن است که هیچ یک از آنها به تعامل با کسی که مورد آزمایش قرار COVID مثبت” Batra گفت.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im