نارندرا آوریل 5 blackout تماس قرار می دهد بخش برق در حالت هشدار برای حفظ پايداری شبکه

نارندرا آوریل 5 blackout تماس قرار می دهد بخش برق در حالت هشدار برای حفظ پايداری شبکه – اخبار

انتشار: May 03, 2020, 15:01 IST | سرپرستان | بمبئی

نخست وزیر تماس برای خاموشی ترغیب شهروندان به نور یک لامپ شمع یا درخشش یک موبایل چراغ قوه برای برطرف کردن تاریکی گسترش coronavirus است که انتظار می رود در نتیجه افت ناگهانی در تقاضای برق در سراسر کشور

Prime Minister Narendra Modi. Picture/AFP

نخست وزیر نارندرا. عکس/AFP

نخست وزیر نارندرا مودی درخواست تجدید نظر برای 9 دقیقه خاموشی در 9 بعد از ظهر روز یکشنبه است متزلزل babus در قدرت وزارت که قرار دادن خود را در یک اجتماع افراد یک تیم به سرعت تدبیر یک استراتژی برای جلوگیری از آوریل 5 رویداد از ایجاد زمین برای یک شبکه امکان پذیر است سقوط و حاصل خاموشی در سراسر کشور است.

شبکه ثبات در این کشور نگهداری می شود با نگه داشتن قدرت فرکانس در محدوده مشخص شده توسط مرکزی تنظیم مقررات برق قدرت (CERC). هر گونه انحراف از شناسایی فرکانس موفق شده است با افزایش یا کاهش جریان برق در شبکه است. افت ناگهانی و یا افزایش فرکانس باعث سقوط.

نخست وزیر تماس برای خاموشی ترغیب شهروندان به نور یک لامپ شمع یا درخشش یک موبایل چراغ قوه برای برطرف کردن تاریکی گسترش coronavirus است که انتظار می رود در نتیجه افت ناگهانی در تقاضای برق در سراسر کشور و حتی پتانسیل برهم زدن شبکه فرکانس ایجاد پتانسیل وضعیت برای یک, شبکه, سقوط.

“اتحادیه قدرت وزیر مورد بحث و بررسی این موضوع (سقوط ناگهانی در تقاضا در مارس 5 blackout) با PGCIL (PowerGrid) و بار توزیع کننده در نشست امروز است. آنها تا حد وظیفه و اعتماد به نفس مدیریت شبکه ثبات برای این رویداد گفت:” یک سخنگوی دولتی.

قدرت سیستم عملیات شرکت محدود (POSOCO) کاملا متعلق به دولت هند سازمانی یک وظیفه سپرده تضمین یکپارچه بهره برداری از شبکه های قابل اعتماد و کارآمد و امن شیوه نیز صدا به برنامه زمانبندی قدرت با تمام پنج منطقه بار فرستا دن و مراکز ملی بار فرستا دن مرکز (NLDC) به طوری که فرکانس شبکه نگهداری می شود حتی اگر تقاضا قطره به طور ناگهانی در طول خاموشی.

منابع گفت که دولت نیز گفته شده بود آماده برای مدیریت قدرت برنامه ریزی اگر نیاز بوجود می آیند و نگه داشتن برخی از آنها تولید واحد در حالت آماده به خاموش کردن چند واحد از شبکه فرکانس به طور ناگهانی کاهش یافته است. مرکزی آب و برق مانند NTPC نیز ممکن است نگه داشتن در حالت آمادگی برای خاموش کردن برخی از گاز خود را بر اساس ایستگاه های آسان برای روشن و خاموش کردن هر شبکه مورد نیاز است.

یک مقام رسمی از PowerGrid شرکت که در عمل به شبکه ملی انتقال شبکه گفت که اگر این وضعیت خواستار توجه آن است که نگران کننده و شبکه اپراتورها به خوبی آماده مسئولیت رسیدگی به افت ناگهانی در قدرت تقاضا است.

“در واقع با توجه به نیاز پان هند مستند با توجه به COVID-19 گیر اوج تقاضا در این کشور است که در حال حاضر پایین تر در حدود 20 درصد است. بنابراین ملی و منطقه ای بار اعزام مراکز در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم کردن با پایین تقاضا بیشتر رها در آوریل 5, نباید یک مشکل است که نمی توان به کار گرفته شده با سهولت” این مقام گفت.

هر قدرت وزارت اطلاعات در تاریخ 2 آوریل سال 2020 حداکثر قدرت تقاضای ملاقات کرد در این کشور بود در 1,25,817 من تقریبا 20 درصد پایین تر از 2 آوریل 2019 شکل 1,68,326 مگاوات است.

هند به شبکه متصل شده است به عنوان یک منطقه گسترده ای همزمان شبکه اسمی در حال اجرا در 50 هرتز. مجاز طیف وسیعی از فرکانس است 49.95-50.05 هرتز به عنوان در هر CERC. دولت اتحادیه تنظیم فرکانس شبکه از طریق ملی و منطقه ای بار اعزام مراکز. متحده تنظیم داخل شبکه از طریق وزارت امور خارجه بار فرستا دن (مرکز SLDC).

دو شدید قدرت خاموشی متاثر از شمال و شرق هند در 30 و 31 جولای 2012. 30 جولای 2012 خاموشی تحت تاثیر قرار بیش از 400 میلیون نفر در حالی که در جولای 31 خاموشی تحت تاثیر قرار 620 میلیون نفر به طور عمده در شمال هند است. در سال 2012 حدود 27 درصد از انرژی تولید شده از دست داده بود در انتقال و در نتیجه شبکه فروپاشی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>