نارندرا رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزاری یک در یکی از مذاکرات در حیدرآباد خانه

نارندرا رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزاری یک در یکی از مذاکرات در حیدرآباد خانه – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 25, 2020, 13:03 IST | ANI | دهلی نو

رهبران دو کشور همچنین برگزاری هیئت در سطح ایران. این خواهد بود که پس از امضای توافق نامه بین دو طرف و یک بیانیه مطبوعاتی توسط رهبران هر دو.

(Photo: PTI)

(عکس: PTI)

دهلی نو: نارندرا نخست وزیر و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه برگزار شد یک بر یک ایران در حیدرآباد ، رهبران دو کشور همچنین برگزاری هیئت در سطح ایران. این خواهد بود که پس از امضای توافق نامه بین دو طرف و یک بیانیه مطبوعاتی توسط رهبران هر دو.

میان دو طرف امضا خواهد شد معاملات به ارزش 3 میلیارد تومان برای تامین صهردرس برای هند ارتش و نیروی دریایی. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال خودش تایید همان طول آدرس خود را در “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد در احمدآباد در روز دوشنبه. پیش از آن در روز تهمت اعطا شد یک مراسم استقبال در Rashtrapati Bhavan.

بعد از امروز رئیس جمهور ایالات متحده برگزار خواهد شد پايه بلند كن بادي و حضور یک دولت ضیافت به میزبانی رئیس جمهور رام نات Kovind به افتخار او قبل از خروج 10 pm.

روز دوشنبه رئیس جمهور ایالات متحده بود خطاب به ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد در احمدآباد را Motera ورزشگاه همراه با مودی که در آن هر دو از رهبران جنبش رو به رشد روابط بین دو کشور. مغلوب ساختن پیشی جستن و همسر او نیز در بازدید از تاج محل در آگرا است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de