نارندرا مودی برای دیدار بنگال غربی Odisha در پی طوفان Amphan

نارندرا مودی برای دیدار بنگال غربی Odisha در پی طوفان Amphan – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 21, 2020, 21:36 IST | سرپرستان | بمبئی

ساعت نارندرا خواهد انجام یک نظر سنجی های هوایی از ویرانی های ناشی از طوفان در وزارت امور خارجه با وزیر Naveen Patnaik

A damaged house due to Cyclone Amphan in West Bengal. Picture/Twitter ANI

یک آسیب دیده خانه به علت طوفان Amphan در غرب بنگال. عکس/توییتر آنی

نارندرا نخست وزیر دیدار خواهد کرد, West Bengal و Odisha روز جمعه به ارزیابی خسارت ناشی از طوفان Amphan که wreaked ویران کردن در این دو کشور.

West Bengal وزیر Mamata بانرجی در روز پنج شنبه خواستار نخست وزیر مودی بازدید از دولت است. پس از آن سازمان بنادر و دریانوردی از منابع مطلع در مورد بازدید از مودی در روز جمعه.

منابع در دفتر نخست وزیر گفت که مودی خواهد رسید و در فرودگاه کلکته در 10:30 am. سپس از آنجا او را به یک بررسی خاص با بانرجی و ایجاد یک نظر سنجی های هوایی از شمال 24 و South 24 Parganas منطقه و ارزیابی خسارت.

منابع می گویند که نخست وزیر مودی نیز به Odisha پس از, West Bengal. وجود دارد او را به انجام یک نظر سنجی های هوایی از ویرانی های ناشی از طوفان در وزارت امور خارجه با وزیر Naveen Patnaik در حدود 1.30 ساعت.

به گفته وزیر Mamata بانرجی 72 نفر کشته شده اند با توجه به گردباد در دولت است. در طول کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه Mamata بانرجی تا به حال خواستار آن شدند که نخست وزیر دیدار دولت است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>