خرید رپورتاژ

نارندرا مودی: هدف ما این است که 5 میلیارد تومان از دفاع صادرات در پنج سال آینده – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 05, 2020, 17:37 IST | PTI | لکنو

افتتاح نسخه 11th از DefExpo اینجا مودی گفت: یک کشور به اندازه هند نمی تواند به طور کامل بستگی به واردات و افزود: تعدادی از دفاع مجوزهای صادر شده در پنج سال گذشته افزایش یافته است به 460 از 210 در سال 2014

Narendra Modi

نارندرا مودی

لکنو: هند چشم دوخته اند دفاع صادرات 5 میلیارد تومان در پنج سال آینده نخست وزیر نارندرا مودی گفت: برجسته سازی اقدامات انجام شده توسط دولت برای افزایش تولید و وو سرمایه گذاران برای راه اندازی یک پایگاه در کشور است.

افتتاح نسخه 11th از DefExpo اینجا مودی گفت: یک کشور به اندازه هند نمی تواند به طور کامل بستگی به واردات و افزود: تعدادی از دفاع مجوزهای صادر شده در پنج سال گذشته افزایش یافته است به 460 از 210 در سال 2014 او در سال اول به قدرت رسید.
هند در حال ساخت چندین دفاع تجهیزات مانند توپخانه و اسلحه و هواپیما حامل زیردریایی نور-هواپیماهای جنگی و مبارزه با هلیکوپتر او گفت:.

“ما سرود را در هند, هند, برای جهان است. در سال 2014 صادرات تجهیزات دفاع از هند بود در مورد 2,000 تومان کرور. در 2 سال گذشته آن رفته تا تومان 17,000 کرور. در پنج سال آینده هدف ما این است که صادرات 5 میلیارد تومان است که حدود 35,000 تومان کرور روپیه” نخست وزیر گفت.

هند نه تنها یک بازار بزرگ در سطح جهانی اما یک فرصت عظیم برای جهان نیز گفت: این ادعا که اوتار پرادش در حال رفتن به یکی از بزرگترین دفاع تولید هاب در هند.

عدم مناسب ابتکار سیاست در چند دهه گذشته ساخته شده هند بزرگترین وارد کننده از دفاع سیستم عامل های او اضافه شده است.

مودی اشاره سوء استفاده از تکنولوژی تروریسم و تهدید سایبری را به عنوان چالش های پیش روی جهان و گفت: دفاع نیروهای eyeing فن آوری های جدید با توجه به تهدیدات جدید. هند نه پشت سر دیگران او اضافه شده است.

او گفت: یک نقشه راه شده بود نهایی برای استفاده از نرم افزار از هوش مصنوعی در بخش دفاع.

نخست وزیر گفت: ایجاد این پست از وزیر دفاع و کارکنان وزارت امور نظامی را افزایش کلی دفاع تولید. “ما در حال رفتن به افزایش حضور ما در فضا در سال آینده,” او گفت:, و اضافه کرد که DRDO دادن موثر برای حفاظت از هند دارایی ها در فضا ایجاد شده توسط ISRO.

“ما آمادگی دفاع است نه هدف در هر کشور هند به عنوان قابل اعتماد است کمک کننده به صلح جهانی است. این مسئولیت ما را برای اطمینان از امنیت نه تنها در هند بلکه در کشورهای در محله به عنوان خوب,” او گفت:. او دعوت خارجه و دفاع کنندگان “آمده و سرمایه گذاری در هند.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دانلود مقاله رایگان