نارندرا آدرس سربازان هندی در لاداخ می گوید قدرت خود را با ارسال پیام قوی به جهان

نارندرا آدرس سربازان هندی در لاداخ می گوید قدرت خود را با ارسال پیام قوی به جهان – اخبار

به روز شده: Jul 03, 2020, 15:03 IST | ANI | Ladakh

ساعت مودی روز جمعه در سفری غیرمنتظره به لاداخ و جریان توسط افسران ارشد در Nimmoo میان مداوم تنش با چین

Prime Minister Narendra Modi (Left) sits during a briefing with military commanders as he arrives in Leh, the joint capital of the union territory of Ladakh. Picture\AFP

نخست وزیر نارندرا مودی (سمت چپ) نشسته در طول یک جلسه با فرماندهان نظامی به او می رسد در له مشترک سرمایه از اتحادیه سرزمین لاداخ. تصویر\AFP

له: نخست وزیر نارندرا مودی روز جمعه خطاب به سربازان در Nimmoo Ladakh گفت که شجاعت نمایش داده شده توسط آنها و هموطنان خود را منتقل پیام به جهان در مورد هند قدرت است.

“شجاعت است که شما و هموطنان خود را نشان داد و یک پیام به جهان در مورد هند قدرت” گفت: ساعت مودی در حالی که پرداختن به سربازان در اینجا. “شجاعت خود را بالاتر از ارتفاع که در آن شما در حال ارسال شده امروز,” او اضافه شده است.

“Atmanirbhar بهارات ka sankalp aapke tyag, balidan, pursharth ke karan aur bhi mazbut hai”(تعیین متکی به هند تقویت می شود از خود گذشتگی و شجاعت)” نخست وزیر گفت. سربازان مشاهده شد حفظ اجتماعی فاصله در حالی که ساعت مودی آدرس اینجا.

ساعت مودی روز جمعه در سفری غیرمنتظره به لاداخ و جریان توسط افسران ارشد در Nimmoo میان مداوم تنش با چین است. نخست وزیر همراه بود رئیس دفاع کارمندان (سی دی) به طور کلی Bipin Rawat و فرمانده ارتش ژنرال Manoj Mukund Naravane.

او رسیده Nimmoo در اوایل صبح امروز و در تعامل با ارتش و نیروی هوایی و ITBP پرسنل. واقع در 11,000 فوت این میان موقعیتهای دشوار, احاطه شده توسط Zanskar محدوده و در بانک ها از سند.

منابع قبلا در مورد سی دی Rawat به بازدید له امروز. به طور کلی Rawat سفر دارای اهمیت پس از آن می آید در پی دیدار وزیر دفاع Rajnath Singh بازدید به لاداخ بودن دوباره.

پیش از این وزیر دفاع برنامه ریزی شده بود به بازدید Ladakh امروز به بررسی آمادگی ارتش در میان جریان مناقشه با چین است.

این وضعیت در هند و چین مرز زمان باقی مانده پس از 20 سربازان هندی از دست داد, جان خود را در خشونت آمیز چهره در Galwan دره در ژوئن 15-16 وقتی سربازان چینی اقدام به طور یک جانبه تغییر وضع موجود در طول ده-تشدید. هند و چین شده اند درگیر در مذاکرات به سهولت مداوم آمریکا از ماه گذشته.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im