نائومی اوزاکا می یابد پخت و پز, آرامش, ایجاد دستور خود در میان مستند

نائومی اوزاکا می یابد پخت و پز, آرامش, ایجاد دستور خود در میان مستند – ورزشی

به روز شده: مارس 22, 2020, 09:28 IST | یک خبرنگار | بمبئی

نائومی ایجاد کرده است به او دستور خود برای risotto که او به تازگی به اشتراک گذاشته شده با Glamour magazine

Naomi Osaka. Pic/ Instagram account

نائومی اوزاکا. عکس/ Instagram account

تنیس, ستاره نائومی اوزاکا شده است در ساخت بسیاری از مجبور شکسته شده و با توجه به همه گیر جهانی برای بهبود مهارت های آشپزی. “هنگامی که شما در جاده هستید تا آنجا که من از داشتن این شانس را به خانه و طبخ واقعا آرامش بخش و آرامش,” او گفت:.

در واقع نائومی ایجاد کرده است به او دستور خود برای risotto که او به تازگی به اشتراک گذاشته شده با Glamour magazine. او نام این ظرف RisottOsaka. مواد تشکیل دهنده او استفاده از آن را در حال قطعه قطعه شده ribeye, استیک, میگو, پیاز, سنگین, کرم, کره, شیر, رنده, فلفل, جک, پنیر چدار, پنیر و برنج سوشی.

صحبت کردن در مورد ظرف نائومی گفت: “من عاشق بافت و آسایش risotto اما من خود را چرخش در آن است. من اضافه شده پروتئین است که شما به طور معمول نمی توانید در risotto تغییر تا پنیر و من با استفاده از سوشی برنج. این زمان خوبی برای آزمایش و شما می توانید جایگزین موارد در این ظرف است که شما ممکن است در خانه. شما ممکن است مانده استیک یا میگو در فریزر و یا شما می تواند اضافه کردن مرغ،”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im