Namita Mundada, 8 ماه باردار MLA از Beed حضور ماهاراشترا جلسه مجلس

Namita Mundada, 8 ماه باردار MLA از Beed حضور ماهاراشترا جلسه مجلس – اخبار

به روز شده: فوریه 29, 2020, 15:35 IST | ANI | بمبئی

MLA گفت: باردار شدن یک بیماری نیست اما فقط یک مرحله است که یک زن می رود از طریق

Namita Mundada, the BJP MLA from Beed. Picture/Twitter Namita Mandada

Namita Mundada این BJP MLA از Beed. عکس/توییتر Namita Mandada

تنظیم یک نمونه داستان از شجاعت برای همه زنان هشت ماهه باردار MLA از Beed Namita Mundada با حضور ماهاراشترا جلسه مجلس در روز جمعه. 30 سال نماینده مجلس گفت که او شنیده است که او برای اولین بار باردار MLA برای حضور در مجمع, جلسه.

“بودجه جلسه در جریان است و آن را وظیفه و مسئولیت برای حضور در آن است. وجود دارد بسیاری از مسائل مربوط به my constituency که من نیاز به جمع آوری در خانه” Mundada گفت: ANI.

امریکا منطقه پس از بدنام برای زن foeticide در حال حاضر نشان داده شده توسط یک زن قوی مانند او. MLA گفت: باردار شدن یک بیماری نیست اما فقط یک مرحله است که یک زن می رود از طریق.

“من هم از مسائل مانند دیگر زن حامله اما من دنبال دکتر مشاوره و مراقبت از خودم همراه با کار من” Mundada گفت.

Mundada یک نامزد به میدان فرستاد که NCP در طول سال 2019 مجمع انتخابات در ماهاراشترا ترک این حزب در آخرین لحظه برای پیوستن به BJP و برنده از افراد مربوط به حوزه های.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de