خرید رپورتاژ

Nakuul مهتا ساخته شده زندگی ما را آسان تر می گوید: طراح ریک روی – سرگرمی

به روز شده: فوریه 17, 2020, 12:40 IST | Mohar باسو | بمبئی

طراح صحنه و لباس ریک روی در تجربه کار با مهتا برای جدید خود را نشان می دهد هرگز بوسه خود را بهترین دوست

Rick Roy and Nakuul Mehta

ریک روی و Nakuul مهتا

این نادر است که صنعت آن را می دهد طراحان صحنه و لباس و سبک خود را با توجه به اعتبار. اما اگر کسی موفق به گرفتن شادی بخش ZEE5 نشان می دهد هرگز بوسه خود را بهترین دوست شما می خواهم برای پیدا کردن آن سخت به چشم پوشی نیست پر جنب و جوش نگاه و احساس از رام-com. مجموعه ای در حومه لندن داستان گفته شده توسط خود منجر سومر و Taani, بازی فوق العاده Nakuul مهتا و آنیا سینگ است که اثر مورد نظر خود را به دلیل افسانه شیمی و حق تولید با کیفیت.

ریک که شناخته شده است برای برخی از ستارگان از جمله آثار ضربه Tumhari سولو, Housefull 2, در میان دیگران می گوید در اواسط روز که مفرد مختصر به ارائه relatability به روایت از طریق لباس. “این برای من مهم است به ماندن درست به چشم انداز از مدیر و نویسندگان. یک فیلم یا یک سریال است که در درجه اول نوزاد خود را و ما را مجبور به کار در هماهنگی با آنها. من تحقیقات گسترده از بچه لباس بچه بودند با پوشیدن 5-6 سال پیش و اقتباس تغییرات درآمده است.

“روشن مختصری در مورد این شخصیت را دنبال و در حال توسعه گزینه های مختلف است که مهم ترین بخش از این فرایند است. برای آنیا ما گیر به روش ساده پارچه و لباس در جوان ، Nakuul را سومر است در درجه اول در پیراهن. در بخش های قدیمی تر ما به آنیا را Taani می شود طعم آزادی او به عنوان حرکت به کاردیف. اما او کسی است که با یک حس بزرگ و ارزش به طوری که او نه بیش از حد شدید. ما نگه داشته و حداقل تغییرات به نگاه او از جمله برجسته قرمز.”

چگونه است که این کار با Nakuul – این megastar از تلویزیون ؟ امتحان او اگر او بداخلاقی به گزارش و ریک می خندد و می گوید: “دور از آن. او گرم و مهربان به ما. ما او را امتحان کنید 80 تا 90 لباس های روز, اما او می خواهم بی سر و صدا را به عنوان خواسته. نه یک بار او شده است حتی از راه دور تحریک شده. کار کردن با کسانی که درک فرایند قصه گویی باعث می شود کار خود را آسان تر است.”

آن را به سختی نمی بپرسید چقدر مهم است برای نگه داشتن لباس از این جوان rom-com relatable. با توجه به این که Karan Johar تولید دانشجوی سال 2 زیر آتش برای نمایش آن آگهی در لباس که نیست دیده می شود به طور منظم در دانشگاه, Roy می گوید که او را با مته سوراخ انتقاد در ذهن. “آن معتاد می تواند منصفانه است که می گویند SOTY 2 اشتباه کردم. طراحی از داستان سرایی و قالب این فیلم آن است که آن را به معنای aspirational. این نیست که داستان. این نیاز به یک جوان پر جنب و جوش, لب سرحال نگاه و احساس و این چیزی است که ما کار می کرد به من بدهید. من خدا را شکر برای این همه عشق راه آینده ما.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de