Naagin 5: خواهد Mahekk چهل بود Ekta کاپور جدید Naagin?

Naagin 5: خواهد Mahekk چهل بود Ekta کاپور جدید Naagin? – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 31, 2020, 16:24 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Ekta کاپور Naagin 4 است که تمام مجموعه به هوا و آن را در حال حاضر به نظر می رسد او تمام مجموعه به صفر کردن بازیگر Mahekk چهل در نقش جدید Naagin!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Mahekk Chahal

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Mahekk چهل

Naagin شده است یکی از موفق ترین و محبوب تلویزیون نشان می دهد تا کنون پس از آن آغاز شده است در تلویزیون است. اما در طول چند هفته گذشتهوجود داشت شایعاتی است که نشان می دهد که در حال حاضر در فصل چهارم آن بود همه را به رفتن هوا. آن همچنین پیشنهاد شد که Rashami دسای و نیا Sharma ترک نشان می دهد با توجه به مسائل مالی رخ داده است که با توجه به مستند.

Ekta کاپور به او Instagram حساب تا به حال روشن تمام شایعات و اخبار در اطراف نشان می دهد. و در حال حاضر گزارش Pinkvilla متحده که Naagin 5 را ببینید لایو بازیگران و جدید بازیگران. و Kapoor ممکن است طناب در Mahekk چهل عنوان جدید خود Naagin. یک منبع نزدیک به این پورتال گفت که بازیگر و کاپور در بحث و او ممکن است در هیئت مدیره. اما تایید رسمی از چهل است که هنوز ساخته شود.

چهل نیز بخشی از بالیوود مانند می خواستم و Main Aur خانم Khanna. Naagin 4 نسبت به قبلی فصل زندگی نمی کنند تا انتظارات بینندگان. این نمایش تا به حال بازیگرانی مانند نیا شارما Vijayendra Kumeria Jasmin Bhasin و Sayantani Ghosh در نقش سرب است. Rashami دسای و نیا Sharma بخشی از نشان می دهد در اوایل این سال است.

Naagin 5 است که با یک لایو بازیگران و داستان و تیراندازی است که به احتمال زیاد برای شروع یک بار این مستند به پایان می رسد و این وضعیت می آید به حالت عادی بازگشت.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de