Naagin 4: نیا Sharma معتقد است Ekta کاپور نمی مدیون کسی توضیح

Naagin 4: نیا Sharma معتقد است Ekta کاپور نمی مدیون کسی توضیح – سرگرمی

به روز شده: مارس 29, 2020, 13:22 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در میان اخبار که Naagin 4 بود که لغو شد و بازیگران آن نشان داده شده است درب نیا Sharma حمایت کرده است تولید Ekta کاپور در این موضوع است.

Nia Sharma; Ekta Kapoor

نیا Sharma; Ekta کاپور

شده است وجود دارد بسیاری از وزوز در اطراف Ekta کاپور محبوب تلویزیون نشان می دهد Naagin 4 – که نشان می دهد در حال کنار گذاشتهشدن و بازیگران آن بودند که نشان داده شده است ، در چنین شرایطی تولید کننده Ekta کاپور در زمان به توییتر برای توضیح این وضعیت یک بار و برای همه است.

در یک ویدئو او نوشته شده دیروز Ekta کاپور روشن است که آنها نمی بستن فصل چهارم به طور ناگهانی و در واقع آنها چیزی مهم برنامه ریزی شده برای نشان دادن. Naagin 4 را پایان دادن به پست این مستند که بلافاصله توسط Naagin 5.

Ekta نیز نشانه رفته ستایش در بازیگران Naagin 4 از جمله نیا شارما Vijayendra Kumeria Jasmin Bhasin و Rashami دسای. “من messed تا کمی (و) امید را به همه شما به زودی. تا پس از آن اجازه دهید هر کس بهترین فصل 4 آخر همیشه” Ekta اضافه شده است.

به این نیا, شارما به توییتر گرفت و نوشت: “کسی که از قد خود را مدیون هیچ توضیحی! در عین حال شما شده است بنابراین با ملاحظه به دست گرفته اند و آن را بر خود گفت: چیزهایی که بیشتر برای ما در این لحظه. من فوق العاده احترام خود را حرکت! ‘Ekta کاپور'”

بنابراین اگر شما از طرفداران این سری فوقالعاده شما هنوز چیزی برای نگاه به جلو به بعد از این مستند به پایان رسیده است!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net