من بعد چراغ تا زمانی که شما لبخند: Milind Soman خواسته Ankita Konwar در سالگرد عروسی

من بعد چراغ تا زمانی که شما لبخند: Milind Soman خواسته Ankita Konwar در سالگرد عروسی – سرگرمی

به روز شده: Apr 22, 2020, 18:17 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Milind Soman و Ankita Konwar جشن دومین سالگرد ازدواج توسط های شایان ستایش تصاویر در رسانه های اجتماعی

Milind Soman and Ankita Konwar

Milind Soman و Ankita Konwar

این یک سورپرایز شیرین و لذت بخش زمانی که هند heartthrob Milind Soman ازدواج کردم به یار خود را Ankita Konwar. ایشان نبود بسیار شایع آشنائی ساخته شده است که این اتحادیه حتی شیرین تر و خاص است. زن و شوهر جشن دومین سالگرد عروسی در مد بزرگ. با توجه به شیوع کروناویروس و کشور رعایت مستند زن و شوهر تصمیم به جشن آن را در رسانه های اجتماعی.

Milind در زمان خود Instagram برای آرزو. او یک عکس از این دو مرغ عشق togather همراه با زیرنویس است که خواندن “من بعد چراغ تا زمانی که شما لبخند و من انجام خواهد داد همه من می توانید آن را نگه دارید که راه خود را 2 سال مبارک امروز روز زمین مبارک @ankita_earthy ..p.که تنها بعد من به یاد داشته باشید در 6 سال گذشته که شما آماده شد قبل از من. Meri aankhon ne chuna hain tujhko..’ نمی دانم چرا من فکر می کردم که یکی (sic).”

Ankita نیز متقابلا عشق به شیوه ای مشابه توسط های پس از آن و در حال حاضر تصویر. “سپس و در حال حاضر. در این روز 2 سال به من قول داده بود با شما و شریک زندگی خود را در همه چیز.امروز هنگامی که از شما خواسته اگر من صعود 300 طبقه با شما به مناسبت آغاز از 3 سال از ازدواج ما, من از دوره گفت: بله…” او زیر نویس تصویر.

Milind و Ankita مورخ پنج سال قبل از آنها در نهایت ازدواج کردم. Milind Soman و Ankita Konwar رد و بدل عروسی پاکستان در سانتیاگو د کمپوستلا اسپانیا جایی که آنها برای تعطیلات رفت. آنها نیز تا به حال یک عروسی سنتی در این روز دو سال پیش.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de