مورشیدبد مرد صادر شده رای دهندگان کارت شناسایی حمل سگ عکس

مورشیدبد مرد صادر شده رای دهندگان کارت شناسایی حمل سگ عکس – اخبار

انتشار: Mar 05, 2020, 18:49 IST | ANI | بمبئی

Karmakar گفت که او تا به حال کاربردی برای اصلاح خود را به رای دهندگان کارت شناسایی و زمانی که او موفق به دریافت یک تجدید نظر در کارت آن را تا به حال یک سگ عکس, جای خود را

Sunil Karmakar with the voter ID that has the dog’s photo. Picture/ Twitter ANI)

Sunil Karmakar با رای دهندگان ID است که dog’s photo. عکس/ توییتر آنی)

در یک حادثه تکان دهنده Sunil Karmakar ساکن رمنگر روستا در مورشیدبد صادر شد رای دهندگان کارت شناسایی با یک سگ تصویر بر روی آن. این بلوک توسعه افسر (BDO) تصریح کرده است که تصویر در حال حاضر درست شده است و Karmakar را وادار به تجدید نظر در کارت شناسایی با عکس درست.

Sunil Karmakar روز چهارشنبه گفت که او تا به حال کاربردی برای اصلاح خود را به رای دهندگان کارت شناسایی و زمانی که او موفق به دریافت یک تجدید نظر در کارت آن را تا به حال یک سگ عکس به جای خود.

“دیروز من به نام در Dulal Smriti مدرسه و این رای دهندگان کارت شناسایی به من داده شد. من دیدم عکس. افسر وجود امضا و آن را به من داد اما او را نمی بینم عکس. این بازی با کرامت من. من به BDO و درخواست کنید که این نباید دوباره اتفاق می افتد,” او اضافه شده است.

در ضمن jarrod magan چاکرابورتی, BDO اعلام کرده است که اگر آن را انجام شده توسط اشتباه رای دهندگان کارت شناسایی درست خواهد شد.

“آن را نهایی رای دهندگان کارت شناسایی. در صورت وجود اشتباه آن را اصلاح کرد. تا آنجا که سگ عکس مربوط می شود آن را ممکن است انجام شده توسط کسی که در حالی که پر کردن آنلاین نرم افزار. عکس در حال حاضر درست شده است. او را نهایی کارت شناسایی با عکس درست,” او اضافه شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im