خرید رپورتاژ

بمبئی ماهیگیری جامعه ضربه سخت توسط lockdown – اخبار

به روز شده: مارس 12, 2020, 11:03 IST | PTI | بمبئی

‘زودتر ما استفاده می شود برای به دست آوردن حدود 1,000 تومان در هر روز, اما در حال حاضر ما در حال انجام برخی از کارهای عجیب و غریب برای زنده ماندن به عنوان فعالیت های ماهیگیری تقریبا متوقف شد’ یک fisherwoman گفت.

File pic

فایل عکس

Coronavirus-اجرا مستند به شدت تحت تاثیر بمبئی فیشر عامیانه به عنوان بسیاری از آنها را ارائه شده است, بیکاری و در حال پیدا کردن آن سخت به حفظ امرار معاش خود را از بازار ماهی در حال دروغ بسته است. برخی از شلوغ ترین بازار ماهی و از جمله در ساسون حوض در Colaba Crawford بازار در جنوب بمبئی Bhaucha Dhakka یا کشتی در اسکله در نزدیکی کارخانه کشتیسازی این Kasara بازار ماهی در کشور همسایه خان و دیگران استفاده می شود که به شلوغ با فعالیت و کسب و کار هر روز در حال بسته.

هزاران نفر از قایق های ماهیگیری در حال دروغ گفتن بی فایده و اعضای جامعه هستند و خیره در یک بحران مالی است. بازار ماهی در ساسون داک به تنهایی استفاده می شود به ساعت گردش مالی روزانه حدود Rs دو کرور اما عاری از فعالیت های کسب و کار این روزها. بیش از یک لاخ ماهیگیری اعضای جامعه که تا حد زیادی وابسته به خود را برای امرار معاش در ماهی فروش در ساسون حوض و دیگر بازارهای در حال پیدا کردن آن دشوار است برای زنده ماندن. ماهاراشترا Akhil Bhartiya Koli Mahasangh زنان بال عضو Naina Patil گفت: بیش از 20 ، 000 زنان از جامعه فروش ماهی در این شهرستان به اجرا خانواده خود را.

“من همچنین فروش ماهی در Kalina بازار است. اما در پی این مستند تمام بازارها بسته و کسب و کار ما را متوقف کرده اند. ما در حال حاضر صرف پس انداز ما برای زنده ماندن. اگر بازار باز در آینده از کجا می خواهد پول برای تهیه ماهی برای فروش.” چند سازمان های غیر دولتی آمده اند رو به جلو برای کمک به فیشر عامیانه با آنها ارائه اقلام ضروری, او گفت:.

“اما این کافی نیست. ما خواهان آن است که دولت و دولت مرکزی انجام کاری برای ما” Patil گفت. Akhil ماهاراشترا Macchimar Kruti برای samiti جمهور Damodar Tandel گفت: تمام عمده و بازارهای فروش ماهی 20 تا 25 اسکله ماهیگیری نقاط این شهر را بسته است. وی گفت: شیلات کمیسر گذاشته است برخی از شرایط برای ماهیگیری به سر که ممکن است برای آنها به دنبال دارد. “قبلا ما استفاده می شود برای به دست آوردن حدود 1,000 تومان در هر روز, اما در حال حاضر ما در حال انجام برخی از کارهای عجیب و غریب برای زنده ماندن به عنوان فعالیت های ماهیگیری تقریبا متوقف شد” یک fisherwoman گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان