بمبئی: Wadala GSB مندل به تعویق انداختن Ganesh Chaturthi جشن در پی COVID-19 همه گیر

بمبئی: Wadala GSB مندل به تعویق انداختن Ganesh Chaturthi جشن در پی COVID-19 pandemic – اخبار

به روز شده: مه 26, 2020, 14:59 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این تصمیم گرفته شد از نظر سلامت و ایمنی از همه داوطلبان و عموم مردم در میان coronavirus مستند گفت: بیانیه رسمی از مندل at Wadala

GSB Ganesh Mandal postpones Ganesh festival in wake of the COVID-19 outbreak in Mumbai

GSB گانش مندل به تعویق افتاد جشنواره گانش در پی COVID-19 شیوع در بمبئی

در میان افزایش تعداد coronavirus موارد در بمبئی یکی از بمبئی ثروتمندترین گانش mandals های G. S. B Sarvajanik Ganeshotsav مندل روز سه شنبه در یک بیانیه رسمی گفت که Ganesh Chaturthi جشن شده اند postponned به مارس سال 2021 در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

هر سال در طول Ganesh Chaturthi جشن در بمبئی به Ganesh بت GSB Seva مندل آراسته شده است با بیش از 60 کیلوگرم طلا و نقره., در نتیجه بدست آوردن نام مستعار طلایی “گانش” از بمبئی.

G. S. B Sarvajanik Ganeshotsav مندل تاسیس شد و در سال 1954 توسط Gowd Saraswat Brahmin جامعه از کارناتاکا. این GSB pandal واقع در Wadala است گفت: به یک بت است که از خشت ساخته شده است و سازگار با محیط زیست در طبیعت است.

در سال 2017 های مندل بیمه شده برای عظیم تومان 264.25 کرور. بیمه تحت پوشش بت زیور آلات, داوطلبان, کارگران, در میان چیزهای دیگر. علاوه بر G. S. B Sarvajanik Ganeshotsav مندل چند mandals از Khetwadi نیز به جشن Ganesh Chaturthi این سال است.

در اینجا رسمی statemnet توسط GSB Sarvajanik Ganeshotsav مندل:

عزیز امنا شرکت ordinaters, Conveners و تمام داوطلبان

با توجه به در حال انجام Covid19 وضعیت همه گیر زیر جهت احترام ثانیه ثانیه Swamijees آن شده است تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن این سال (2020) Ganeshotsava در Shri Ram Mandir Wadala به Magh shudh Chaturthi در ماه فوریه 2021. این تصمیم گرفته شده است از نظر سلامت و ایمنی از همه samaj bandhavas به طور خاص و به طور کلی. تمام خواسته می شود لطفا توجه داشته باشید این است.

با تشکر از شما
Mukund Kamat
امانت ،
G. S. B Sarvajanik Ganeshotsav برای Samiti Ram, Mandir Wadala, Mumbai.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>