بمبئی: بصری-اختلال در دانش آموزان به کمک ‘Swalekhan’ برای نوشتن امتحانات

بمبئی: بصری-اختلال در دانش آموزان به کمک ‘Swalekhan’ برای نوشتن امتحانات – اخبار

به روز شده: Mar 03, 2020, 08:50 IST | Pallavi هوشمند | بمبئی

یک پونا مبتنی بر سازمان های غیر دولتی را توسعه داده است این برنامه که کار را از طریق گوشی های تلفن همراه با کمک یک صفحه کلید معمولی کمک به بصری به چالش کشیده دانش آموزان برای یادگیری تایپ کردن خود به خود

Students practising typing on the Sawalekhan app

دانش آموزان تمرین تایپ کردن در برنامه Sawalekhan

کلاس هشتم دانش آموزان از یادبود ویکتوریا مدرسه برای نابینایان در Tardeo هیجان زده هستند خود را برای امتحانات آینده به عنوان آنها نمی خواهد که به جستجو برای مردم به نوشتن تمام مقالات خود را. مدرسه خود را تصمیم گرفته است برای انجام چند مقاله با کمک از فن آوری که در این صورت بصری به چالش کشیده دانش آموزان را قادر به نوشتن مقالات خود را بدون هر گونه کمک. با تشکر از برنامه رمان – Swalekhan توسعه یافته توسط یک سازمان غیر دولتی – Niwant Andha Mukta Vikasalay کمک خواهد کرد که به صورت بصری به چالش کشیده مردم برای یادگیری تایپ به راحتی در Devnagri فونت.

آن را همواره بدون هیچ زحمتی به صورت بصری به چالش کشیده دانش آموزان برای پیدا کردن نویسندگان برای امتحانات. حتی اگر آنها پیدا نویسندگان وجود خواهد داشت مسائل دیگر مانند تاریخ و زمان آخرین دقیقه لغو و مجوز است. شده اند وجود دارد موارد که بصری به چالش کشیده دانش آموز تا به حال به رها کردن برخی از معاینه به دلیل یک نویسنده موضوع مربوط.

اما پونا مبتنی بر سازمان های غیر دولتی است که در تلاش برای پایان دادن به این هرج و مرج را به تازگی توسعه یافته تکنولوژی – Swalekhan که به معنای واقعی کلمه به معنی نوشتن خود را. این برنامه با این نسخهها کار از طریق تلفن همراه با کمک یک صفحه کلید معمولی متصل به آن کمک بصری به چالش کشیده دانش آموزان برای یادگیری تایپ کردن خود را.

مانند این یکی در Tardeo, Kamla مهتا مدرسه در تامي نیز در حال اجرا یک پروژه آزمایشی برای دانش آموزان چند به عنوان Niwant قصد دارد آن را به بیشتر مدارس به صورت بصری به چالش کشیده نفر است.

توضیح مفهوم Uma Badve متولی از سازمان های غیر دولتی گفت: “Niwant کار کرده است برای رفاه و آسایش بصری به چالش برای برخی از زمان در حال حاضر. ما آگاه هستند از این موضوع پیدا کردن نویسندگان برای معاینه به خصوص برای کسانی که ظاهر می شود برای امتحان در Marathi متوسط. این منجر به یک ایده استفاده از تکنولوژی برای کمک به بصری به چالش کشیده دانش آموزان به نظر می رسد برای بررسی خود را. در حالی که کارشناسان این فن آوری مشغول به کار در پروژه های داوطلبان از مرکز ما که خود را از لحاظ بصری به چالش کشیده شد و از نزدیک در ارتباط با کار توسعه آن را بیشتر کاربر پسند است.”

در حال حاضر وجود دارد 100 دولتی مدارس به صورت بصری به چالش کشیده کودکان در ماهاراشترا که همه در Marathi متوسط که Niwant است که در حال حاضر در حال اجرا پروژه های آزمایشی با 60 مدارس.

چگونه Swalekhan کار می کند
وجود دارد و در مجموع 73 درس در این نرم افزار به صورت بصری به چالش کشیده مردم برای یادگیری و تمرین تایپ در Devnagari از طریق به طور منظم صفحه کلید کامپیوتر است. این نرم افزار این مذاکرات به کاربر به منظور آنها را درک فرآیند و راهنمای در مورد اشتباه و یا خطا است. در برخی از درس وجود دارد بازی های طراحی شده برای افزایش سرعت شناسایی یک کلید و استفاده از آن تایپ کنید.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de