بمبئی: گیاهی قیمت افزایش می یابد به عنوان مستند برطرف

بمبئی: گیاهی قیمت افزایش می یابد به عنوان مستند را برطرف می کند – اخبار

به روز شده: Jul 03, 2020, 17:47 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

خرده فروشان گفت که کشاورزان را دچار از دست دادن بزرگ به عنوان کارگران بازگشت به روستاهای خود و بدون کاشت بذر نمی شد پاشیدند برای ماه ها و در نتیجه افزایش قیمت

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

حتی به عنوان مستند اعمال شده با توجه به شیوع کروناویروس است که کاهش در بمبئی در یک روش مرحله به مرحله تاثیر آن بر افزایش قیمت سبزیجات حاضر به پوشیدن پایین. به گزارش تایمز هندیک افزایش شدید دیده شده است در قیمت سبزیجات از شنبه.

در این گزارش آمده است که قیمت گوجه فرنگی در بازار خرده فروشی از Bhandup, ایران, Bandra, Ghatkopar, نقض, آبنبات, Andheri و Navi Mumbai رز از 50 تومان به 70-80 تومان در هر کیلوگرم در دو روز.

در مورد سوال در مورد دلیل افزایش قیمت خرده فروشان سرزنش مستند. یکی از فروشندگان به این روزنامه گفت که کشاورزان دچار ضرر و زیان بزرگ به دلیل مستند به عنوان کارگران را بازگشت به روستاهای خود و دانه نمی شد پاشیدند برای ماه می باشد. “کشاورزان فروخته شده خود را قبل از مستند محصول برای یک مبلغ جزئي در ماه مارس-آوریل. پس از آن آنها را متوقف کاشت محصول جدید ترس است که سرمایه گذاری بیشتر را هدر ندهید. به عنوان یک نتیجه در حال حاضر وجود دارد این است که کمبود” عمده فروش شد به نقل از روزنامه عنوان کرد و گفت.

کم تولید محصولات کشاورزی در ماهاراشترا با توجه به نامناسب آب و هوا مجبور است از خرده فروشان به واردات سبزیجات از کشورهای دیگر و نیز عاملی برای افزایش قیمت ها.

در واشی را APMC بازار عمده فروشی نرخ گوجه فرنگی اتحاد رسید از 28-30 تومان در هر کیلوگرم به 40-50 تومان در هر کیلوگرم است. علاوه بر این قیمت از تلخ کدو سبز و نخود فرنگی و فلفل دلمه ای و زنجبیل نیز دیده می شود افزایش به عنوان خرده فروشان شده اند و فروش آنها را برای بیش از 100 تومان در هر کیلوگرم است. “گوجه فرنگی و فلفل دلمه ای از درون ماهاراشترا کاهش یافته اند با توجه به نامناسب آب و هوا ، بمبئی در حال حاضر وابسته به منابع از بنگلور” یک معامله گر به نقل شد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im