بمبئی: Uddhav Thackeray ثروتمندترین میان 9 جدید, Maharashtra MLCs می گوید: ADR

بمبئی: Uddhav Thackeray ثروتمندترین میان 9 جدید, Maharashtra MLCs می گوید: ADR – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 21 مه سال 2020, 14:16 IST | سرپرستان | بمبئی

از 9 MLCs انتخاب 8 رقم در کرور-pati براکت در حالی که یک Bharatiya Janata Party را Gopichand Padalkar – در پایین لاخ-pati براکت با کل اعلام کرد دارایی های Rs 87.63 لاخ

Maharashtra CM Uddhav Thackeray greets Governor Bhagat Singh Koshyari after being elected as an MLC

ماهاراشترا سانتی متر Uddhav Thackeray استقبال فرماندار Bhagat Singh Koshyari پس از انتخاب شدن به عنوان یک MLC

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray اعلام کرده است که بالاترین رقم از دارایی – Rs 143.26 کرور – او ثروتمندترین میان نه نفر از اعضای شورای قانونگذاری منتخب unopposed هفته گذشته با توجه به تجزیه و تحلیل توسط انجمن برای اصلاحات دموکراتیک (ADR) منتشر شد در اینجا در روز چهارشنبه.

از 9 MLCs انتخاب 8 رقم در کرور-pati براکت در حالی که یک Bharatiya Janata Party را Gopichand Padalkar – در پایین لاخ-pati براکت با کل اعلام کرد دارایی های Rs 87.63 لاخ.

شیو سنا را Neelam Gorhe اعلام کرده است دارایی های با ارزش Rs 7.70 کرور ملی کنگره حزب Shashikant Shinde (Rs 39.88 کرور) و آمل Mitkari (Rs 1.17 کرور) و کنگره راجش Rathod (Rs 6.42 کرور).

از مخالفان BJP, ثروتمندترین میان آن چهار منتخب MLCs است Ranjitsinh V. Mohite-Patil (Rs 50.21 کرور) به دنبال رامش کاراد (Rs 8.17 کرور), Pravin Datake (Rs 2.56 کرور) و Padalkar است که تنها یک لاخ-pati.

از بدهی اعلام شده توسط برنده MLCs ارقام در محدوده بین 400,000 تومان به تومان 15.50 کرور اما تنها زن در فهرست – Gorhe تا صفر با مسئولیت عنوان او استشهاد.

تنها یک در میان 9 جدید MLCs دارای یک بعد از فارغ التحصیل مدرک تحصیلی 2 حرفه ای فارغ التحصیلان 3 التحصیلان و 2 هستند HSC منتقل می کند.

در میان جدید MLCs, 7 اعلام کرده اند پرونده های جنایی در برابر آنها در حالی که 2 باید موارد جدی مانند تلاش برای قتل, تجاوز و قتل اعلام کرد در برابر آنها گفت: ADR گزارش.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de