بمبئی: Uber, Flipkart شریک برای ارائه ملزومات روزمره به مصرف کنندگان در سراسر سه شهرستانها

بمبئی: Uber, Flipkart شریک برای ارائه ملزومات روزمره به مصرف کنندگان در سراسر سه شهرستانها – اخبار

انتشار: May 07, 2020, 17:50 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

مشارکت نیز حمایت از دولت است هدف از نگه داشتن صدها میلیون نفر از سرخپوستان در صفحه اصلی برای جلوگیری از گسترش COVID-19

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

Uber در صبح روز دوشنبه اعلام کرد همکاری با Flipkart یکی از هند پیشرو در تجارت الکترونیک, سیستم عامل, برای ارائه به مردم در سراسر بنگلور و بمبئی و دهلی دسترسی به ملزومات روزمره میان جریان ملی مستند.

این همکاری را حفظ خواهد کرد حیاتی در زنجیره تامین در حال اجرا خواهد شد و رسیدگی به نیازهای رو به رشد Flipkart مشتریان برای دریافت کالاهای اساسی در درب خانه خود در هر روز است. آن را نیز پشتیبانی دولت هدف از نگه داشتن صدها میلیون نفر از سرخپوستان در صفحه اصلی برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

Prabhjeet سینگ مدیر عملیات و سر از شهرستانها بارگذاری هند و جنوب آسیا گفت: “ما خوشحالیم که اعلام همکاری ما با Flipkart امروز برای تحکیم بیشتر ما جدید آخرین مایل خدمات تحویل. مشارکت کمک می کند تا نگه داشتن اقتصاد در حال اجرا و سرخپوستان را قادر می سازد به ماندن در خانه در خط با دولت راهنمای حاوی Covid-19 و همچنین ایجاد فرصت درآمد برای رانندگان است. بارگذاری نمی خواهد هزینه هر کمیسیون را قادر می سازد رانندگان برای حفظ 100 درصد از صورتحساب مقدار.”

اظهار نظر در همکاری Rajneesh کومار رئیس شرکت امور افسر Flipkart گفت: “این همکاری است برای کمک به حرکت لوازم ضروری از فروشندگان ما/فروشندگان به مشتریان در کوتاه ترین زمان. Flipkart باقی می ماند متعهد به حمایت از مشتریان ما و ما با بسیج تمام گزینه های ممکن است به اطمینان حاصل شود که در این, ملی مبارزه با, تاج, ما می توانیم حمایت از دولت با ارائه لوازم ضروری برای افرادی که اقامت در داخل خانه..”

در خط با دولت دستورالعمل و برای حفظ ایمنی و بهداشت برای شامل گسترش COVID-19 تمام درایور های مربوط به این خدمات در حال ارائه ماسک و دستکش و sanitisers و آموزش ایمنی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im