بمبئی: دو مرده یکی از بحرانی پس از سیلندر گاز منفجر شده در یک سالن در Malad

بمبئی: دو مرده یکی از بحرانی پس از سیلندر گاز منفجر شده در یک سالن در Malad – اخبار

به روز شده: Apr 23, 2020, 22:25 IST | Samiullah خان | بمبئی

در حالی که عمران و Jitendra که گزارش 80 درصد سوختگی درگذشت طول درمان در Kasturba بیمارستان دیروز ببو هنوز زنده است اما وضعیت او گفته می شود مهم

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

سه نفر از کارگران به شدت مجروح شدند در یک سیلندر انفجار صورت گرفت که در داخل یک سالن در Malad شرق در طول ساعات اندکی از روز شنبه. دو کارگر که دریافت 80 درصد سوختگی در بیمارستان درگذشت طول درمان در حالی که سوم شخص است که با دریافت 60 درصد سوختگی تحت درمان در Kasturba بیمارستان. وضعیت او گفته می شود مهم است.

با توجه به Dindoshi پلیس منابع سه کارگر شناخته شدند عمران Salmani (35) و ببو سلمنی (43) و Jitendra شارما (27). تمام سه کارگر مشغول به کار بودند در احسنت مردانه سالن آرایش واقع در Daftri جاده در نزدیکی Pragati Shoping مرکز در Malad شرق.

با توجه به سراسری مستند, سالن بسته شد shutfor کسب و کار. این کارگران بودند که ماندن در این سالن مورد استفاده برای طبخ و خوردن غذا. در طول تحقیقات مقدماتی مشخص شد که وجود دارد برخی از نشت گاز در سیلندر و لوله ها.

“به منظور جلوگیری از نشت کارگران ثابت لوله با نوار چسبیده به آن. آن را کشف شد که گاز به بیرون درز کرد و به سالن اتاق و وقتی کسی سعی در سوزاندن اجاق گاز آن منفجر شد. به عنوان شاتر قفل شده بود از داخل کارگران نمی تواند خارج و در روند رو جدی برنز” گفت: از Dindoshi ایستگاه پلیس.

در حالی که عمران و Jitendra که گزارش 80 درصد سوختگی درگذشت طول درمان در Kasturba بیمارستان دیروز ببو هنوز زنده است اما وضعیت او گفته می شود مهم است. به گفته پلیس و منابع سه, کارگران, کارکنان از سالن و پس از مستند سه زندگی می کردند در سالن به عنوان مالک بود و ارائه آنها را با مواد غذایی و سایر ملزومات.

“صاحب غافل شد به زمانی که سه تن از آنها به ارمغان آورد یک سیلندر گاز در سالن. ما ثبت نام ADR و تحویل اجساد به بستگان خود و خانواده و مردم” یک مقام پلیس اضافه شده است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>