خرید رپورتاژ

بمبئی: دو سفری مدرسه رفتن برای پیک نیک در Vasai, غرق در حالی که کلیک کردن بر selfie – اخبار

منتشر شده در تاریخ: فوریه 13, 2020, 13:36 IST | Samiullah خان | بمبئی

چهار نفر ایستاده بودند در لبه معدن زمانی که دو دختر به زمین افتاد و غرق شد.

The spot where the two drowned.

نقطه ای که در آن دو غرق شدند.

دو جزئی دختران غرق شده در یک معدن در Vasai در حالی که تلاش برای گرفتن یک عکاسی از خود با ایستادن در لبه. پلیس محلی به دنبال بدن با کمک Vasai ویرر شهرستان Municipal Corporation (VVMC).

یک افسر پلیس گفت: “دختران کلاس 7 دانش آموزان و زندگی در ایران Danda. Dipti سینگ و Khushboo قرائت ترتیل حال بازدید از معدن با دو نفر از دوستان مدرسه رو به آفتاب, Jaiswal و Ankit Dhobi پس از bunking مدرسه خود را. آنها با کلیک کردن بر روی یک عکاسی از خود در نقطه ای که دو سقوط در معدن و غرق شدند.”

Two drown in Vasaiجستجو در عملیات در, پلیس گفت:.

افسر گفت که Jaiswal و Dhobi تلاش برای نجات دو اما زمانی که تلاش های شکست خورده آنها خواسته مردم محلی برای کمک به, که پس از آن با عجله به نقطه و همچنین به اطلاع آتش نشانی.

عملیات جستجو ادامه دارد. طی تحقیقات مشخص شد که چهار آمد به نقطه پس از bunking کلاس. آنها در زمان یک قطار از Bandra ایستگاه رسیده و معدن حدود 12 ظهر. Vijay Chogle ارشد بازرس از Waliv ایستگاه پلیس گفت: “ما نمی توانیم بگوییم که دقیقا چه چیزی اتفاق افتاده است. تحقیقات بیشتر هستند.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su