بمبئی: کودک نو پا استنشاق بادام زمینی جرقه ترساندن با کروناویروس علائم مانند

بمبئی: کودک نو پا استنشاق بادام زمینی جرقه ترساندن با کروناویروس علائم مانند – اخبار

به روز شده: Jun 26, 2020, 20:42 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پدر و مادر از کودک نو پا نمی شد آگاه باشید که او تا به حال استنشاق بادام زمینی. آنها دریافتند هنگامی که دکتر به کشف یک جسم خارجی در راه هوایی پس از X-ray

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

در آنچه به نظر می رسد یک COVID-19 ترساندن دو سال از دوله توسعه تب و سرفه و مشکل در تنفس و پدر و مادر خود را با عجله او را به KEM بیمارستان در روز یکشنبه. اما معلوم شد که او تا به حال استنشاق بادام زمینی که گیر کردم در راه هوایی او را. پزشکان از بیمارستان گوش و حلق و گروه با موفقیت حذف آن در روز چهارشنبه.

با توجه به یک بار از هندوستان گزارش پدر و مادر از کودک نو پا به نام Dhairya آگاه بودند که او تا به حال استنشاق بادام زمینی. آنها دریافتند زمانی که دکتر درمان کودک در دوله کشف یک جسم خارجی در راه هوایی پس از X-ray.

“ما نمی دانیم که او تا به حال استنشاق بادام زمینی. حدود یک هفته پیش او ایجاد تب و سرفه زیادی بود و پیدا کردن آن دشوار است برای نفس کشیدن. ما او را به یک دکتر در دوله و X-ray نشان داد که یک جسم خارجی در راه هوایی او را. اما از آنجا که او تا به حال Covid علائم مانند دکتر پیشنهاد کرد که ما به بمبئی برای درمان” Dhairya مادر Priyanka یک دانشجوی پرستاری به نقل از به نقل از روزنامه.

یک دکتر در KEM بیمارستان گفت: بادام زمینی تسلیم در کودک هوایی تا به حال تورم و منتشر روغن است که ناشی از یک عفونت است. کودک نو پا نیز آزمایش دو بار برای COVID-19 و گزارش منفی بود. “هنگامی که نتایج منفی بودند ما یک برونکوسکوپی برای حذف بادام” بیمارستان گوش و حلق و بینی جراح Dr Swapna Patil به نقل از به نقل از روزنامه.

استاد دانشگاه و رئیس بخش گوش و حلق و در KEM بیمارستان Hetal Marfatia شد به نقل از این روزنامه گفت: او تا به حال دیده می شود افزایش تعداد چنین مواردی به عنوان بسیاری از جراحان گوش و حلق و کار کرده اند در طول COVID-19 pandemic برای چند ماه گذشته.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK