بمبئی: سه سال می افتد به nullah در Ghatkopar

بمبئی: سه سال می افتد به nullah در Ghatkopar – اخبار

به روز شده: Jun 11, 2020, 21:49 IST | Anurag Kamble | بمبئی

آتش نشانی و تیم سیل تیم پاسخ راه اندازی یک عملیات جستجو با کمک طناب قلاب, لنگر و قایق پارویی اسکیموها.

در یک حادثه نامطلوب سه سال به عنوان حسین حمید شیخ کاهش یافت و به یک باز nullah در Ghatkopar در روز پنج شنبه بعد از ظهر. به گفته شاهدان عینی حاضر در نقطه ای پسر در حال بازی در نزدیکی باز nullah زمانی که او سقوط کرد.

این Ghatkopar آتش تیپ مقامات راه اندازی یک عملیات نجات برای جستجو در بدن است. آنها همچنین به دنبال کمک از نیروی دریایی و غواصان و NDRF تیم است. آتش تیپ رسمی گفت که در اطراف آنها دریافت اطلاعات در مورد یک پسر سقوط در داخل یک nullah واقع در نزدیکی Savitri بای Phule نگر در Ghatkopar شرق.

آتش نشانی و تیم سیل تیم پاسخ راه اندازی یک عملیات جستجو با کمک طناب قلاب, لنگر و قایق پارویی اسکیموها. عملیات جستجو نامیده می شد خاموش در شب.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de