بمبئی: سه غرق در حالی که ماهیگیری در Nalasopara ایجاد کرد

بمبئی: سه غرق در حالی که ماهیگیری در Nalasopara ایجاد کرد – اخبار

به روز شده: مه 23, 2020, 17:05 IST | Samiullah خان | بمبئی

آتش نشانی بهبود بدن از a 15-year-old boy, جستجو, جریان برای باقی مانده از پدرش و نسبی

The site of the incident. Picture/ Samiullah Khan

سایت از این حادثه. عکس/ Samiullah خان

سه نفر غرق شده در یک برکه در حالی که ماهیگیری در Neelmore روستا در Nalasopara در صبح روز شنبه. بدن از 15 سال بوده است صید از تالاب در حالی که جستجو برای اجساد پدر و نسبی است که هنوز هم در جریان است.

مرحوم شناخته شده به عنوان Durvesh Shanu Shimvar در حالی که پدر و نسبی شناخته شدند Shanu شانکار Shimvar (42)و Sumesh Sahebrao Khandare (32). آنها ساکنان Adivasi pada روستا در نزدیکی Neelmore.

در طی تحقیقات پلیس دریافتند که Shanu ابتدا وارد حوضچه ماهیگیری خالص. هنگامی که او بازگشت نیست برای یک مدت زمان طولانی Durvesh و Khandare شروع به پریدن کرد به برکه به جستجو برای او. زمانی که چند نفر در یک معبد نزدیک آنها را دیدم غرق شدن آنها هشدار پلیس و آتش نام تیپ. آتش نشانی بهبود Durvesh بدن است و هنوز هم جستجو برای Shanu و Khandare باقی می ماند گفت: از Nalasopara ایستگاه پلیس.

PSI Hemant Katkar از پلقر ایستگاه پلیس گفت که مرحوم, پدرش, و نسبی شناخته شده بودند به خوبی شناگران است. او گفت که panchnama انجام شده و فرستاده شده به پسر بدن برای کالبد شکافی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im