خرید رپورتاژ

بمبئی: آزمایش منفی و در عین حال نمی تواند ترک بیمارستان می گوید COVID-19 بیمار – اخبار

به روز شده: مارس 08, 2020, 08:22 IST | Samiullah خان Anurag Kamble | بمبئی

بیمار در هفت تپه بیمارستان مدعی این است که به دلیل یک خطای املایی’ در گزارش; دیگران شکایت از عدم تست و غفلت

A video grab shows a patient who fell and was screaming for aid for a long time at Seven Hills Hospital until other patients helped him up

یک ویدیو شتاب را نشان می دهد یک بیمار که سقوط کرد و فریاد برای کمک برای یک مدت زمان طولانی در هفت تپه بیمارستان تا بیماران دیگر به او کمک کرد تا

مسائل مربوط به بیمارستان ها که در حال درمان COVID-19 بيمار همچنان به افزایش است. بیماران در یکی از این امکانات اختصاصی برای COVID-19 درمان در بمبئی هفت تپه در بیمارستان ادعا می کنند آنها در حال گرفتن تست شده و حتی نادیده گرفته شده است. آنها نیز شکایت از کمبود دارو و پاکیزگی.

35 سال زن یک دیالیز بیمار گرفته شده بود به هفت تپه بیمارستان در مارس 12. “من آزمایش مثبت برای COVID-19 و در ظرف هفت روز من تست منفی است. اما پس از یکی دیگر از هفت روز من دوباره تست مثبت است. دلیل این است که وجود دارد هیچ ارائه به منزوی مثبت از بیماران مشکوک هستند. همه در همان ward,” او گفت:.

بیمار بیشتر اظهار داشت: “در نهایت پس از تست منفی من مرخص این وجود برخی از خطای املایی در گزارش من. من را در بیمارستان با مثبت بيماران در اطراف من” او گفت:.

دیگر بیماران نیز به یاد می آورد وحشت در ‘شیک’ بیمارستان. “تخت ورق نبوده است برای تغییر گذشته 5 روز, ما نمی صبحانه در زمان. برخی از بیماران گرفته شده برای دیالیز در 9 هستم اما در بسیاری از موارد آنها را انجام نمی آن. صفحات هرگز برداشت و پس از غذا گفت:” یکی دیگر از بیمار است.

“کادر پرستاری بسیار می ترسم که آنها نمی آیند به جلو برای کمک به. چند روز پیش یک بیمار کاهش یافت و در زمانی که او سعی داشت به صندلی چرخدار خود را پس از انتظار برای یک ساعت برای کمک به. بیماران به او کمک کرد” گفت: در عین حال یکی دیگر از بیمار است. یکی دیگر از مرد بیمار که سقوط کرده همان تجربه است.

رسمی صحبت می کنند

وقتی پرسیده شد که در مورد بیماران اتهامات دولت گفت: آنها را به آنها را. “ما دریافت کرده اند بررسی خوب در مورد مدیریت بیمارستان و مدیریت به جز چند مورد. اما این غم انگیز است. این نباید اتفاق می افتد با هر کسی. من به اطلاعات و بر این اساس عمل” گفت: Dr Daksha شاه, معاون BMC وزارت بهداشت.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان