بمبئی:: Shatabdi پزشکان را روز به آزمایش COVID بیمارستان می دهد آنها را یادداشت برای کار از دست رفته

بمبئی:: Shatabdi پزشکان را روز به آزمایش COVID بیمارستان می دهد آنها را یادداشت برای کار از دست رفته – اخبار

به روز شده: Jun 16, 2020, 17:15 IST | Samiullah خان | بمبئی

بعد از 33 سال, دکتر, گزارش آزمایش مثبت دیگر پزشکان خود رو آزمایش در یک آزمایشگاه خصوصی به عنوان بیمارستان گفته حاضر به تست آنها

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

دو نفر از پزشکان شاغل در دکتر Babasaheb Ambedkar شهرداری کلی بیمارستان (همچنین به عنوان شناخته شده: Shatabdi بیمارستان) در Kandivli غرب به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19. تا کنون پنج پزشکان از بیمارستان دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

A 30-year-old دکتر بود که اختصاص داده شده به مراقبت از بیماران در قرنطینه خصوصی رفت و آمد مکرر در عکسها, Maladآزمایش مثبت در 9 ژوئن. او در گزارش آمد در تماس با 20 پزشکان و کارکنان شاغل در مرکز قرنطینه و در بیمارستان است. کسانی که در تماس نزدیک با پزشک ادعا کرد که بیمارستان حاضر به تست آنها را با وجود درخواست.

“بعد از بیمارستان حاضر تعداد کمی از پزشکان خود رو آزمایش در یک آزمایشگاه خصوصی برای 2,500 تومان در هر آزمون و وقتی نتایج آمد در ژوئن 12, a 33-year-old, دکتر, آزمایش مثبت است. دیگران اما تست منفی” به گفته یک منبع از: Shatabdi بیمارستان.

پزشکان گزارش نشده به کار هنگامی که آنها خود را مورد آزمایش قرار به آنها گفت که آنها می خواستند برای جلوگیری از تماس با مردم بیشتر. اما آنها ادعا کرد که یک یادداشت صادر شده به آنها توسط افسر ارشد پزشکی از بیمارستان برای بودن وجود ندارد.

“مدیریت رفتار سوی پزشکان بسیار بد است. در طول این زمان, سالمندان باید به دنبال پس از پزشکان و کارکنان که در حال کار در روز و شب. آنها باید مراقبت بهتر از خود کارکنان و انجام معاینات بهداشتی از زمان به زمان. به جای تشویق پزشکان بیمارستان افسر-در-مسئول صدور یادداشت,” دکتر گفت:.

“وجود سهل انگاری در درمان بیماران در : Shatabdi بیمارستان. آن است که اگر بی دقتی نسبت به آن پزشکان می توانید تصور کنید که چگونه باید آن را درمان بیماران خود. همه بیماران تایید COVID-19 موارد مشکوک به آنهایی که در حال نگه داشته و در همان بخش است. بیمارستان در حال تبدیل شدن به کانون ویروس” یک پزشک ادعا کرد.

از طرف دیگر

ارشد پزشکی افسر Shantaraam Kawde از: Shatabdi بیمارستان گفت: اواسط روز “آیا این پزشکان به اینجا می آیند برای کار یا کار سیاست ؟ من آنها را دیده و در حال اجرا به دور از کار و زمانی که این مدیریت در زمان عمل آوردند فشار سیاسی بر ما. من گرفته اند و نه یک روز پس از همه گیر آغاز شده و این پزشکان در حال اجرا به دور زمانی که آنها بیشتر مورد نیاز است. با توجه به COVID-19 تست پزشکی ما سرپرست خواسته بود آنها را تست کنید و در قرنطینه Sion بیمارستان به دلیل: Shatabdi هیچ تسهیلات برای تست در OPD. تنها بستری بیماران تست شده در اینجا. اما آنها حاضر به انجام این کار است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de