بمبئی: Shahu نگر افسر پلیس تسلیم به COVID-19

بمبئی: Shahu نگر افسر پلیس تسلیم به COVID-19 – اخبار

به روز شده: May 16, 2020, 12:32 IST | Anurag Kamble | بمبئی

افسر پلیس بود با عجله به Sion بیمارستان جایی که او مرده اعلام شد در بدو ورود پس از سقوط در حمام

Amol Kulkarni. Picture/Anurag Kamble

آمل Kulkarni. عکس/Anurag Kamble

یکی دیگر از افسر پلیس تسلیم به COVID-19 در اوایل صبح روز شنبه. مرحوم شناخته شده به عنوان دستیار بازرس پلیس (API) آمل Kulkarni (32) متصل شد به Shahu نگر در Dharavi. Kulkarni گرفته شد به بخش سیون بیمارستان پس از سقوط در حمام, از خود Pratiksha نگر اقامت.

Kulkarni شده است ناخوش برای چند روز گذشته و تا به حال خود را آزمایش این ویروس از چند روز پیش. “او در ترک کردم و خود را مورد آزمایش قرار در بخش سیون, بیمارستان, برای, تاج, on May 13” گفت: Vilas Gangavane ارشد بازرس Shahu نگر ایستگاه پلیس.

در ساعت 5 صبح روز شنبه او سقوط او در حمام بود و با عجله به Sion بیمارستان که در آن او اعلام شد مرده در هنگام ورود. گزارش خود آمد و در روز شنبه که او در آن یافت می شود تست مثبت برای COVID-19.

Kulkarni که مبتلا به دیابت بود به تشخیص افسر در Shahu نگر ایستگاه پلیس. او شناخته شده به عنوان پویا و پر انرژی افسر که متعلق به دسته ای از 108 از ماهاراشترا آکادمی پلیس.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de