بمبئی: ارشد Kamgar رهبر دادا Samant خودکشی در Borivali اقامت


او برادر بزرگتر در اواخر کار رهبر دکتر Datta Samant.

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

رئیس جمهور سابق Kamgar Aghadi و ارشد Kamgar رهبر دادا Samant (92) خودکشی در دختر خود را اقامت در Borivali در صبح روز شنبه. او برادر بزرگتر در اواخر کار رهبر دکتر Datta Samant.

پلیس مطلع شدند در حدود 7.30 زمانی که خود را خدمتگزار در بر داشت Samant مرده در یک اتاق کوچک در طبقه همکف از جامعه و هشدار به دیگر اعضای خانواده. این Dahisar مقامات پلیس و افسر ارشد از منطقه XII با عجله نقطه فرستاده Samant بدن برای کالبد شکافی و بعد تحویل بدن به خانواده برای آخرین مناسک. آنها همچنین ثبت یک مرگ تصادفی مورد و آغاز یک تحقیق که در جریان است.

خودکشی توجه شده بود از بهبود Samant که در آن او خود را مسئول مرگ او را به عنوان او مبتلا به چند بیماری است. او گفت: در توجه داشته باشید که او نمی تواند تحمل درد دیگر ساخته شده است که او را به مرحله شدید.

Samant اقامت داشت با همسرش Pramodini در خود فرزند ارشد دختر Geeta Prabhu محل اقامت در Abhinav جامعه نگر در Borivali شرق از سال 2009.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>