بمبئی: مدارس سهولت فشار بر پدر و مادر بازپرداخت جزئی از هزینه های

بمبئی: مدارس سهولت فشار بر پدر و مادر بازپرداخت جزئی از هزینه ها – اخبار

به روز شده: Apr 30, 2020, 12:23 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پدر و مادر شده اند و درخواست برای کمک های مالی از مدرسه به عنوان آنها مواجه شده اند فشار از نظر خود شغل و کسب و کار با توجه به مستند های اعمال شده توسط دولت با توجه به شیوع کروناویروس

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

با این مستند باعث دانش آموزان و والدین در عدم قطعیت مدارس در بمبئی بوده است اقدام به درخواست های دریافت شده از پدر و مادر در نورد بازگشت هزینه و استرداد متفرقه کرایه.

به گزارش تایمز هند, شهرستان, مدارس نورد شده برگشت هزینه اتوبوس و غذاخوری به عنوان کودکان به حضور در کلاس های آنلاین و نه اندازهایی خدمات.

پدر و مادر شده اند و درخواست برای کمک های مالی از مدرسه به عنوان آنها مواجه شده اند فشار از نظر خود شغل و کسب و کار با توجه به مستند های اعمال شده توسط دولت با توجه به شیوع کروناویروس. پدر و مادر بود و به نقل از روزنامه عنوان کرد و گفت که درخواست برای حمل به جلو بخشی از هزینه های شهریه و/یا اضافی هزینه های متغیر به مدت بعدی نیز ساخته شد که مدارس پاسخ داد که آنها به دنبال راه هایی برای رسیدگی به نگرانی در بهترین راه ممکن است.

این Dhirubhai Ambani مدرسه بین المللی در Bandra Kurla پیچیده با صدور اطلاعیه به دانش آموزان و والدین است که می فرماید: “در طول این زمان به عنوان ما در ارائه کلاس های مجازی کودک شما نیست اندازهایی مدرسه سرویس های حمل و نقل و غذاخوری میان وعده تسهیلات. توجه به این حساب مدرسه تصمیم گرفته است برای بازپرداخت هزینه پرداخت می شود به سمت این خدمات برای زمان سه ماهه از سال 2020 است.”

پرداختن به نگرانی های پدر و مادر مدیریت کودکان آکادمی گروه از مدارس گفت که آنها تصمیم گرفته اند به عقب در هزینه های بهره است. مدرسه متولی روهان Bhatt شد به نقل از روزنامه گفته است که “ما درک می کنیم که پدر و مادر نیز ممکن است رفتن را از طریق یک دوره دشوار از نظر مالی و از این رو تصمیم گرفته اند به رول هزینه پیاده روی به مدت حداقل شش ماه” و افزود که آنها همچنین اجازه می دهد پدر و مادر به پرداخت هزینه ها در سرعت خود را. اما متولی نیز ذکر شده که اگر این وضعیت همچنان ادامه دارد, مدرسه ممکن است به صورت مشکل در پرداخت حقوق معلمان و کارکنان.

از سوی دیگر برخی از والدین گفت که آنها حاضر به پرداخت این مدارس تا زمانی که آنها می توانید به استطاعت و تا زمانی که کودکان خود آموزش و پرورش از کلاس های آنلاین. در تمجید از تلاش های معلمان و پدر و مادر بود و به نقل از روزنامه as گفت: “تلاش های معلمان و مدرسه در حال قرار دادن به آموزش بچه ها فوق العاده است. فرزند من است, آموزش همه چیز از فوتبال به صفحه کلید از طریق کلاس های آنلاین. بنابراین تا زمانی که ما می توانیم, ما خواهد بود مایل به حمایت از مدرسه.”

در بخشنامه صادر شده توسط ایالت ماهاراشترا آموزش و پرورش, تخته, درخواست مدارس ملاحظه می شود در حالی که خواستار هزینه های جاری و سال آینده تحصیلی, دولت, وزیر آموزش و پرورش Varsha Gaikwad گفت: در روز جمعه که پدر و مادر می تواند تسلیم شکایت به منطقه آموزش و پرورش افسران اگر مدارس آنها را مجبور به پرداخت در طول مستند دوره است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im