بمبئی: 2,000 تومان جریمه برای نقض مستند قوانین در وشیم

بمبئی: 2,000 تومان جریمه برای نقض مستند قوانین در وشیم – اخبار

به روز شده: مارس 21, 2020, 10:05 IST | PTI | بمبئی

تصمیم گرفته شده است در پی شکایت که افرادی که بازگشت به وشیم به تازگی نمی شد زیر صفحه اصلی قوانین قرنطینه

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

این وشیم دولت های منطقه در ماهاراشترا است تصمیم به اعمال مجازات تومان 2,000 کسانی که نه زیر صفحه اصلی قرنطینه هنجارهای پس از بازگشت خود از جاهای دیگر و 500 تومان برای تف و نه با پوشیدن ماسک در اماکن عمومی. تصمیم گرفته شده است در پی شکایت که افرادی که بازگشت به وشیم به تازگی نمی شد زیر صفحه اصلی قرنطینه قوانین یک بیانیه رسمی گفت. مرحله چهارم از مستند های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 خواهد بود در نیروی تا مارس 31.

“شکایات دریافت شده در مورد افرادی که بازگشت به منطقه به تازگی مشاهده صفحه اصلی قرنطینه هنجارهای آموزش. از این رو منطقه جمع آوری و مدیریت بحران اقتدار سر Hrishikesh Modak دستور داده است تا برای بازیابی تومان 2,000 از کسانی که نقض صفحه اصلی قرنطینه قوانین بیانیه صادر شده در روز چهارشنبه گفت:. نقض قوانین بارها و بارها منجر به ثبت تخلفات تحت هندی قانون مجازات اسلامی بخش 188 (نافرمانی به منظور بموقع اعلام شده توسط بنده) و بیماری های همه گیر عمل کرد.

“Modak نیز خواست برای بازیابی 500 تومان از کسانی که تف و نه با پوشیدن ماسک در اماکن عمومی” بیانیه ای گفت:. حقوق جمع آوری جریمه داده شده به مقامات/کارکنان از درآمد پلیس و ادارات بهداشت علاوه بر کسانی که از شوراهای شهری و گرم panchayats. Modak دستور داده تا روستا و بخش در سطح کمیته منصوب به نگه داشتن یک برگه در آن بازگشت به منطقه به بیشتر مراقب باشند.

همانطور که از چهارشنبه وشیم است که در واقع در کشورهای Vidarbha منطقه گزارش هشت COVID-19 موارد با توجه به آمار رسمی. در این منطقه گزارش نشده است, هر مرگ تا کنون به علت این بیماری است. ماهاراشترا تا روز شنبه گزارش داد 39,297 coronavirus موارد و 1,390 مرگ و میر به دلیل بیماری — بالاترین توسط هر دولتی در کشور است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im