بمبئی: سقف ستون MDFA را پارل زمین سقوط; هیچ کس صدمه دیده

بمبئی: سقف ستون MDFA را پارل زمین سقوط; هیچ کس صدمه دیده – ورزشی

به روز شده: مارس 22, 2020, 07:03 IST | Subodh Mayure | بمبئی

وجود دارد هیچ تلفات گزارش شده به عنوان بمبئی منطقه Football Association (MDFA) زمین که میزبان باشگاه اینتر-مدرسه فوتبال مسابقات علاوه بر اینکه مورد استفاده توسط صبح واکر شده است بسته به علت Coronavirus-مجبور مستند

A portion of the spectators stand at St Xavier's ground, Parel collapsed yesterday morning. Pic/ Suresh Karkera

بخشی از تماشاگران ایستاده در خیابان خاویر را زمین پارل سقوط دیروز صبح. عکس/ Suresh Karkera

بخشی از سقف و برخی از ارکان سنت خاویر زمینی در پارل سقوط در ساعات اولیه صبح روز پنج شنبه.

وجود دارد هیچ تلفات گزارش شده به عنوان بمبئی منطقه Football Association (MDFA) زمین که میزبان باشگاه اینتر-مدرسه فوتبال مسابقات علاوه بر اینکه مورد استفاده توسط صبح واکر شده است بسته به علت Coronavirus-مجبور مستند.

“برخی از قطعات از پایه فرو ریخت و حدود 5:15 صبح. برخی از کارگران که ماندن در اطراف ما اطلاع داد و BMC [Brihanmumbai شهرداری شرکت] در مورد آن.

بلافاصله برخی از باشگاه افسران و آتش نشانی مقامات وارد شده و به بررسی محل. خوشبختانه هیچ تلفات وجود دارد به زمین بسته است با توجه به مستند” MDFA وزیر Sudhakar Rane گفت: اواسط روز است.

“ساخت و ساز از این ستون و سقف انجام شد در حدود 25 سال پیش. ما درخواست این باشگاه برای بازسازی آن” اضافه شده Rane. MDFA گرفتن-هماهنگ کننده Mangesh Ambre که با عجله به زمین در شنیدن در مورد سقوط می گوید: “زمین را به ماموران امنیتی اطلاع من در مورد این حادثه. باشگاه افسران را ارائه گزارش پس از انجام یک نظرسنجی از سقوط است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im