بمبئی: ساکنان ایجاد مزرعه در وسط شلوغ Bandra

بمبئی: ساکنان ایجاد مزرعه در وسط شلوغ Bandra – اخبار

به روز شده: Apr 02, 2020, 08:13 IST | P Vatsalya | بمبئی

Bandraiites اتخاذ بی سرپرست پارک تبدیل آن به رویایی بیشه – شهری مزرعه که در آن میوه ها سبزیجات و گیاهان ساقه تا از آن ‘Amrut Mitti’

Members of the Dream Grove community in Bandra

اعضای رویای گرو جامعه در Bandra

عابران به دنبال در برگ پهن مورد در BMC را ALM 116 پارک در D whatsapp news, پارک, Bandra ممکن است تعجب آنچه یک نخ نما بیمار-نگهداری پارک’ آن است. اما واقعیت این است که فقط مخالف است. اختصاصی جامعه از داوطلبان دارای mulched پوشش سبز به منظور افزایش کیفیت خاک.

داوطلبان اعضای رویای گرو ابتکار آغاز شد که در سال 2018 است. آنها انعطاف پذیر از 15 به 20 است که در روزهای یکشنبه به تمایل خود را به شهری مزرعه.

وظایف برنامه ریزی شده و اختصاص داده شده است. نیز وجود دارد یک زیر گروه از پنج هسته اعضای آن ملاقات در طول هفته به اطمینان حاصل شود که همه چیز را در مسیر.

Bananas are among the produce grown at the urban farm
موز در میان تولید رشد کرده در مزرعه شهری

به عنوان Coronavirus نیروهای مردم را به ماندن در داخل خانه باغبان و نگهبان پارک شده اند با استفاده از منابع از مزرعه به طبخ وعده های غذایی سالم برای خود.

رنگارنگ گروه
این گروه از اعضای مختلف, ادیان, زمینه های فرهنگی و گروه های سنی. اما آیا در سن هشت یا 80 آنها محدود انگیزه برای دیدن مزرعه خود را رشد. “ما رشد بیش از 50 گونه از گیاهان خوراکی از جمله میوه ها و سبزیجات و گیاهان. ما برداشت آناناس, موز, سیب زمینی, تربچه و گوجه فرنگی و تنبل تلخ فلفل, نعناع, به نام چند” گفت: Diipti Jhangiani, 34, مشاوره حرفه ای و عضو رویای گرو هسته ،

Bitter gourds are among the produce grown at the urban farm
تلخ خربزه و جردس در میان تولید رشد کرده در مزرعه شهری

سوء استفاده از این پارک واقع در D whatsapp news جاده پارک توسط derelicts باعث اقامت طولانی مدت ماری پل را مسئول این وضعیت است. پل 54 ساله خانه دار است که نیروی محرکه رویای بیشه. او متوجه شده است که وجود دارد به سختی هر یک از فرزندان و یا شهروندان ارشد با استفاده از باغ. او با تشکیل یک گروه متشکل نگران محلی که در نهایت خود را به نام باغ رویا بیشه.

محافظت از محله
با هم آنها محافظت از محله پارک و تبدیل آن به یک فضای استقبال برای همه است. “من به طور اتفاقی به دیدار Premila Martis که تا به حال نقل مکان به محله ما و ما تصمیم به پیوستن به نیروهای. او تا به حال دانش مورد نیاز را به ما کمی عجیب و جالب پارک و تبدیل آن به یک شهری مزرعه پرورش توسط افرادی که زندگی می کنند در اطراف آن” پل گفت.

شهری مزرعه نتایج تازه و ارگانیک تولید است که مشترک میان اعضای. جمعی خودداری از استفاده از مواد شیمیایی و تصمیم گرفتند برای راه حل های بومی به جای.

Martis 51 سال, سابق بانک conceptualised ذخیره یک برگ مبارزات انتخاباتی تحت نظارت Preeti Patil, بنیانگذار شهری ،

Martis با استفاده از دانش و تجربه با کشاورزی شهری و اعمال آن را به گرو. او شروع به گرفتن همه برای جمع آوری قهوه ای برگ از مجاورت و استفاده از آنها را برای رفع این خاک و ایجاد Amrut Mitti یک خاک غنی از مواد مغذی تشکیل شده از زیست توده که در غیر این صورت دفع به عنوان زباله.

‘گرفتن دست های کثیف’
“مردم می ترسند به گرفتن دست خود را کثیف. آنها خوشحال به نشستن در حاشیه, در حالی که دیگران همه کار انجام دهد. اما تنها زمانی که شما شخصا درگیر آیا شما را در درک اهمیت چنین ابتکار عمل. ما نه تنها رشد گیاهان, اما ما در حال رشد به عنوان انسان” Martis تأکید کرد.

اعضای رویای گرو بیش از شاد برای به اشتراک گذاشتن فضل خود را با کسانی که به آن نیاز دارید.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>