بمبئی سوابق نجومی بالاترین درجه حرارت در 38.4 درجه

بمبئی سوابق نجومی بالاترین درجه حرارت در 38.4 درجه – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 28 Feb 2020, 09:18 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

بالاترین درجه حرارت در ماه فوریه ثبت شده در سال 2012 زمانی که شهر ثبت 39.1 درجه سانتیگراد

This image has been used for representational purposes only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

دمای شهرستان افزایش یافت و به رکورد سطوح بالا روز پنج شنبه در 38.4 درجه سانتیگراد است. این بالاترین دمای ماهانه در این فصل و در جایگاه سوم ماه در 10 سال گذشته است.

بالاترین درجه حرارت در ماه فوریه ثبت شده در سال 2012 زمانی که شهر ثبت 39.1 درجه سانتیگراد است. در فوریه 17, بمبئی بود, ثبت دمای 38.1 درجه سانتیگراد است.

KS Hosalikar معاون مدیر کل منطقه غرب و هند و هواشناسی وزارت گفت: “قوی و گرم و خشک شرقی بادها که از زمین در غالب بیش از ماهاراشترا ساحل در حال حاضر. همراه با این رطوبت کم و تاخیر در تنظیم از نسیم دریا مجاز درجه حرارت به افزایش مقدار بالاتر از سطح نرمال برای تمام ساحلی ایستگاه های آب و هوا.”

Hosalikar گرفت و به سایت میکرو وبلاگ نویسی و گفت که حداکثر دما در, Santacruz روز جمعه به 38.4 درجه دوباره در حالی که حداقل دمای 18 درجه است.

او همچنین اضافه کرد که حداکثر درجه حرارت بیشتر از دو برابر حداقل درجه حرارت. به دلیل تغییرات زیادی در حرارت هر کس درخواست شده است به مراقبت از سلامت خود.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de