به پلیس بمبئی مستقر کرده اند هواپیماهای بدون سرنشین و دوربین های مدار بسته برای نگه داشتن یک ساعت مچی در گردهمایی توسط MNS رئیس راج Thackeray

Thousands of Maharashtra Navnirman Sena workers took to the streets of Mumbai and were seen raising slogans in favour of NRC. All Pictures/Bipin Kokate

هزاران نفر از ماهاراشترا Navnirman سنا کارگران را به خیابان های بمبئی و دیده می شد بالا بردن شعارهای در حمایت از NRC. همه تصاویر/Bipin Kokate

ماهاراشترا Navnirman سنا (MNS) کارگران در روز یکشنبه سازماندهی تجمع در دانشگاه آزاد اسلامی میدان در اینجا خواستار فردی گری غیر قانونی از بنگلادش و پاکستان مهاجران از دولت است.

MNS-Media
اعضای رسانه ها صبر بر Marine drive, پل روگذر برای پوشش MNS حزب تجمع در میدان آزاد

در بعد از ظهر نمرات از کارگران از راج Thackeray حزب دیده می شد بالا بردن شعارهای در حمایت از NRC. برخی از آنها همچنین ابزار موسیقی برای ارسال پیام خود را.

با توجه به مطبوعات توجه صادر شده توسط ماهاراشترا پلیس دیروز اضافی 600 پرسنل پلیس مستقر شده اند برای تجمع جدا از روال استقرار Rapid Action Force (RAF) و شورش کنترل پلیس است.

Raj-Walk
MNS رئیس راج Thackeray پیاده روی به سمت آزاد میدان میان نمرات MNS کارگران

هواپیماهای بدون سرنشین و دوربین های مدار بسته نیز مستقر می شود توسط پلیس به نگه داشتن یک ساعت مچی بر روی جمع آوری شده است.

MNS رئیس پیشتر گفته است که این حزب را از یک تظاهرات در فوریه 9 در بمبئی به دنبال درایو “نفوذی” از پاکستان و بنگلادش از هند است.

“ما را از یک تظاهرات در فوریه 9 به درایو نفوذی از پاکستان و بنگلادش از هند است. وجود دارد می تواند بحث در مورد تابعیت متمم قانون (CAA) اما چرا باید ما پناهگاه کسی که از خارج می آیند به طور غیر قانونی ؟ ” او گفت:.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de