خرید رپورتاژ

بمبئی: راج Thackeray سوالات مسلمانان هند در اعتراض کا – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 09, 2020, 20:34 IST | ANI | بمبئی

راج گفت: CAA قانون ساخته شده در سال 1949 در پارتیشن های مختلف از اصلاح قانون

MNS chief Raj Thackeray waves at party workers as he joins the rally at Marine Drive. A;l Pictures/Bipin Kokate

MNS رئیس راج Thackeray امواج در حزب کارگران به عنوان او می پیوندد تجمع در دریایی درایو. A;l تصاویر/Bipin Kokate

ماهاراشترا Navnirman سنا (MNS) رئیس راج Thackeray در روز یکشنبه مورد سوال anti-کا تظاهرات توسط مسلمانان بیان کرد که آن را دشوار است به درک خود را تحریک به قانون جدید نیست برای آنها به معنای.

ستایش مرکز کا او گفت: “من نمی فهمم چرا مسلمانان در اعتراض به تابعیت متمم قانون. CAA است برای مسلمانان که در اینجا متولد شده اند.”

Thackeray بود که پرداختن به یک مگا رالی اینجا را خواستار فردی گری پاکستان-بنگلادش نفوذی زندگی در این کشور پرسید: “چه کسی به شما در نشان دادن قدرت خود را?”

او گفت: CAA قانون ساخته شده در سال 1949 در پارتیشن های مختلف از اصلاح قانون است. “من ستایش دولت زمانی که آنها انجام کارهای خوب مانند انداختن مقاله 370 ساخت و ساز رم Mandir اجرای کا در میان دیگران” Thackeray گفت.

زودتر MNS پوستر بیان ‘بنگلادشی کشور را ترک کنند در غیر این صورت شما خواهد شد هدایت می شود در MNS سبک دیده می شد در پنول در منطقه Raigad در 4 فوریه. پوستر نیز برجسته MNS رئیس راج Thackeray و پسرش Amit Thackeray بود که به تازگی پذیرفته به حزب.Thackeray پیشتر گفته: “می تواند وجود داشته باشد یک بحث در مورد تابعیت متمم قانون (CAA) اما چرا باید ما پناهگاه کسی که از خارج می آیند به طور غیر قانونی.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de