بمبئی باران: ابری به احتمال زیاد در بخش هایی از شهر در آینده 2-3 روز

بمبئی باران: ابری به احتمال زیاد در بخش هایی از شهر در آینده 2-3 روز – اخبار

به روز شده: Jun 10, سال 2020, 16:06 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

هند و هواشناسی بخش (IMD) پیش بینی یک هفته برای بمبئی با پیش موسمی دوش رود به آمار شهرستان در 48 ساعت آینده. موسمی است که انتظار می رود آمار ماهاراشترا توسط 11 ژوئن به عنوان هر آی پیش بینی

Pictures/Satej Shinde

تصاویر/Satej Shinde

یک هفته پس از طوفان Nisarga به بمبئی خود را برای اولین بار بارش باران در این شهرستان دریافت شده است قبل از موسمی دوش برای برخی از زمان در حال حاضر. هند و هواشناسی بخش (IMD) پیش بینی کرده است یک هفته برای بمبئی, با, ابری, آب و هوا و likeliness نور باران و ابری همراه با رعد و برق و بادهای توفانی با سرعت رسیدن به 30-40 kmph در مکان های جدا شده در 48 ساعت آینده.

rainابرهای تیره شناور بیش FM Cariappa روگذر در بریولی.

با توجه به آی, در روز چهارشنبه پیش بینی می شود به طور کلی آسمان ابری در بمبئیقهوهای مایل به زرد, پلقر و Raigad مناطق با احتمال نور متوسط باران به ابری در نقاط مختلف منطقه برای 48 ساعت آینده.

rain مردم منتظر اتوبوس خود را برای رسیدن به خود را در محل مربوطه خارج Thakur Complexafter بارید در Kandivli.

این, Santacruz رصدخانه آب و بخش ثبت حداکثر دمای 33.2 درجه سانتیگراد و حداقل دما 26.8 درجه سانتیگراد است. از سوی دیگر این Colaba رصدخانه ثبت شده حداکثر دمای 33 درجه سانتیگراد و حداقل دما 27.5 درجه سانتیگراد است.

موسمی در بمبئی

rainمردم قرار داده تارپولین پوشاندن ورق بر روی سقف خانه های خود را برای محافظت از خود را از باران در پوند جاده در نزدیکی Harshal سینما در Kurla غرب است. عکس/سید Sameer عابدی

با باران های موسمی در حال پیشروی به اکثر نقاط کشور, آب و هوا وزارت گفت که شرایط به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به مطلوب پس از آن برای پیشرفت بیشتر از موسمی جنوب غربی’ به نقاط مسکونی منطقه در 48 ساعت آینده. می توان آن را درک کرد و از پیش بینی که بادهای موسمی هستند به احتمال زیاد برای رسیدن به رتنگیری و Sindhudurg توسط چهار شنبه. به عنوان بمبئی متعلق به شمال منطقه مسکونی پیش بینی شده توسط آی نشان می دهد که موسمی خواهد رسید, در شهرستان ژوئن 11.

rain

فانتزی چتر نمایش داده می شود برای فروش در بمبئی. عکس/Atul Kamble

این آی نیز پیش بینی likeliness سنگین و بسیار سنگین و بارش باران در طول ساحل غربی هند از 10 ژوئن تا 14 ژوئن با توجه به “تقویت جنوب غربی وزش’.

بمبئی شهری منطقه توسعه خودگردان (MMRDA) راه اندازی اضطراری اتاق کنترل به صورت موسمی که نظارت بر شکایات و تعامل با فاجعه کنترل سازمان مانند دولت MCGM پلیس ، و تبادل اطلاعات و داده ها. دفعات بازدید: داستان کامل

خسارت طوفان Nisarga

هر چند بمبئی فرار از خشم طوفان Nisarga سیکلون منجر به شدید باران به عنوان آب و هوا وزارت Colaba ایستگاه ثبت 50 میلیمتر بارندگی, در حالی که, Santacruz ایستگاه ثبت نام 47 میلی متر بارش و موارد اشباع گزارش در چندین مناطق کم ارتفاع در شهرستان. مردم و اقامت در مناطق ساحلی و مناطق کم ارتفاع تخلیه شدند توسط پلیس به مکان های امن. تیم ملی امداد رسانی نیروی (NDRF) مستقر شدند در مختلف مناطق ساحلی بمبئی مناطق شهری و پلیس بمبئی تا به حال اعمال شده بخش 144 در شهر برای 48 ساعت منع مردم از جسارت به سواحل و دیگر مناطق ساحلی.

rainپلیس گشت تفرجگاه در دریایی درایو. عکس/Bipin Kokate

پس از طوفان فروکش evacuees بازگشت به خانه های خود پس از تحت آزمون بهداشت موظف توسط مقامات به عنوان شهر COVID-19 کانون. اگر چه این شهر تا حد زیادی در امان سیکلون ترک یک دنباله از تخریب در Raigad که در آن محصل با شدت شدید سیکلون طوفان با سرعت باد از 100-110 kmph اوج در 120 kmph.

بسیاری از درختان بی خانمان شدند و پشت بام بودند منفجر کردن خانه ها در میان گزارش از محصولات کشاورزی آسیب دیده در Raigad, رتنگیری و Sindhudurg مناطق قبل از آن تضعیف شده است. آسیب دیده به برق و تلفن قطب نیز گزارش شده است که منجر به منطقه غوطه وری را به تاریکی و تلفن و اتصال به گرفتن یک ضربه.

با توجه به این بیانیه پس از آن صادر شده توسط دولت ماهاراشترا سیکلون ادعا شش زندگی و چپ 16 نفر مجروح شدند.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de